06.08.2019 11:22

Jak Idris Elba wyglądałby jako Czarny Superman? Powstał fanart

W filmie "Hobbs i Shaw" bohater, w którego wciela się Idris Elba określa siebie jako "Czarnego Supermana". BossLogic postanowił sprawdzić, jak aktor prezentowałby się w roli superherosa.

Foto: materiały prasowe Universal Pictures
Foto: materiały prasowe Universal Pictures

Idris Elba związany jest z kinem superbohaterskim od lat. Dotychczas mogliśmy go podziwiać w Kinowym Uniwersum Marvela, a już wkrótce zastąpi on Willa Smitha jako Deadshot w "Suicide Squad". Na tym jednak nie koniec. Ostatnio Brytyjczyk wystąpił w spin-offie "Szybkich i wściekłych", gdzie wcielił się w cybernetycznie ulepszonego nadczłowieka. W trakcie filmu bohater określa siebie mianem "Czarnego Supermana". Internetowy artysta postanowił sprawdzić, jak wyglądałby Elba, gdyby faktycznie wcielił się w postać Supermana.

Idris Elba jako Czarny Superman

Dla wielu Superman z pewnością ma twarz Henry'ego Cavilla. Podczas, gdy przyszłość Brytyjczyka w roli Clarka Kenta jest na obecną chwilę nieznana, fani poszukują godnego zastępstwa. Jednym z głównych pretendentów był dotychczas Michael B. Jordan. Jednak wszystko zmieniło się po premierze filmu "Hobbs i Shaw". W ramach odniesienia do postaci Brixtona, w roli którego wystąpił Elba, internetowy artysta BossLogic postanowił sprawdzić, jak aktor prezentowałby się w roli najpotężniejszego z superbohaterów. Owocem jego pracy jest poniższy fanart.

Foto: materiały prasowe Marvel
Foto: materiały prasowe Marvel
Przeczytaj także A gdyby Tom Hiddleston zagrał Jokera? Powstał ciekawy fanart

Wśród pozostałych pretendentów do roli "nowego Supermana" są między innymi Armie Hammer ("Tamte dni, tamte noce"), Richard Madden ("Gra o tron"), Sam Claflin ("Igrzyska śmierci"), Matt Bomer ("Białe kołnierzyki"), Jamie Dornan ("Pięćdziesiąt twarzy Greya") i Channing Tatum ("Magic Mike"). Pojawiły się również pogłoski, że Henry Cavill nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i chciałby powrócić do roli w sequelu "Człowieka ze stali".

Zobacz też: Aktorzy z "Szybkich i wściekłych" nie mogą "przegrywać walk"? The Rock skomentował sprawę

Tagi: Duperele Film Superman DC Universe Hobbs and Shaw Idris Elba BossLogic Film akcji