12.10.2016 14:57

Jak powinien się skończyć „Legion samobójców”?

Znacie serię animowanych wideo, których autorzy starają się nam w przerysowany sposób przedstawić swoją wizję tego, jak powinien się skończyć dany tytuł? Bez względu na odpowiedź zapraszamy do sprawdzenia tego, jaki finał „Legionu samobójców” byłby lepszy od tego z faktycznego filmu.

Jak powinien się skończyć „Legion samobójców”?
foto: kadr z wideo

Z ostatniego dzieła w reżyserii Davida Ayera wycięto dużą liczbę scen. Sam Jared Leto, narzekał na to jak wyglądał obraz, który wypuszczono do kin. Wycięte sceny sprawiły wręcz, że studio Warner Bros. zostało pozwane przez zdenerwowanego fana, który czuł się oszukany, że w filmie nie mógł zobaczyć sekwencji obecnych w trailerach i spotach telewizyjnych. Pełniejszy obraz dostaniemy dopiero wraz z premierą na DVD i Blu-rayu.

Wiele kontrowersji i sporów o to, że wątki postaci nie zostały należycie rozwinięte, że scenariusz kuleje, a DC z każdym kolejnym obrazem jeszcze bardziej się pogrąża. No to teraz jest wersja, która być może zadowoli malkontentów.

Oczywiście przyda się tu znajomość języka angielskiego, ale postaramy się przedstawić ogólny zarys. Fabuła sprowadza się z grubsza do tej samej znanej z obrazu Davida Ayera, jednak całość wypełniona jest absurdalnym humorem. Trzeba przyznać, że pod tym względem jest lepiej niż w aktorskiej wersji, gdzie wszystkie zabawne fragmenty umieszczone zostały w zwiastunach.

Batman u Ayera pojawił się na kilka sekund, tu dostaje więcej czasu. Mówi o sobie, że jest najbardziej wkurzonym Batmanem ze wszystkich jakich mogli zobaczyć widzowie. Być może, jednak to co go wyróżnia na tle innych to przede wszystkim skłonność do śpiewania głupich piosenek pod wodą. Wykazano także kilka nielogicznych momentów z „Legionu samobójców”. Gdy Harley Quinn uciekła od grupy ktoś przecież mógł jej po prostu strzelić w głowę. Z kolei El Diablo w swojej patetycznej przemowie z końca filmu zapędził się za daleko. Nie będziemy Wam zdradzać wszystkiego, a szykuje się kilka fabularnych twistów, a także gościnnych występów, m.in. Voldemorta, Imperatora Palpatine'a, czy też Lokiego.

Możecie również sprawdzić, jak wyglądałby „Legion samobójców” wyreżyserowany przez Quentina Tarantino, a także zobaczyć relację Jokera i Harley Quinn niczym z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

Waszym zdaniem właśnie tak powinien się skończyć „Legion samobójców”?

Robert Skowronski
Tagi: Suicide Squad Duperele