21.01.2019 14:42

Jak psy reagują na zwiastun filmu "John Wick 3"?

Już niedługo Keanu Reeves powróci na ekrany kin jako John Wick. Z tego powodu w sieci pojawił się zwiastun 3. części filmu. Jak na trailer zareagowały psy?

Keanu Reeves (John Wick)
foto: kadr z filmu John Wick

Seria "John Wick" to ciesząca się dużą popularnością brutalna opowieść o płatnym zabójcy, który po latach emerytury powrócił do gry. Mimo śmierci ukochanej żony główny bohater nie jest sam. Ma towarzysza w postaci psa rasy Beagle. Niestety w pierwszej części zwierzak imieniem Daisy zostaje brutalnie zamordowany przez bandytów, którzy włamali się do domu Johna Wicka.

Co prawda pod koniec filmu protagonista przygarnia nowego psiaka, towarzyszącego mu w kolejnych przygodach, ale fani serii do dziś nie mogą przeżyć śmierci zwierzaka. Ten wątek został nawet w żartobliwy sposób wytknięty reżyserowi Davidowi Leitchowi w napisach do "Deadpoola 2", za który filmowiec również był odpowiedzialny. Nic więc dziwnego, że "John Wick" jest kojarzony z psami. Jak czworonogi zareagowały na zwiastun 3. części serii?

"John Wick 3" - psy reagują na zwiastun filmu

W połowie stycznia 2019 roku fani mogli zobaczyć pierwszy zwiastun nowych krwawych przygód Johna Wicka. Serwis IGN postanowił zrobić mały eksperyment i wyświetlił trailer czterem psim widzom. Jak zwierzaki zareagowały na 3. część serii?

Naładowany akcją zwiastun skutecznie przykuł uwagę całej gromadki zwierzęcych widzów. Psy wydawały się zainteresowane tym, co pojawia się na ekranie i żywo reagowały na wystrzały. Na szczęście nie wyglądały na przestraszone. Raczej trochę zdezorientowane, a niekiedy entuzjastycznie nastawione do tego, co robi tytułowy bohater filmu. Jak widać, pierwszy zwiastun "Johna Wicka 3" spodobał się nie tylko ludziom.

"John Wick 3" - kiedy premiera?

Fani serii mają nadzieję, że w 3. części nowy pies Wicka przeżyje do końca filmu. W kontynuacji historii o płatnym zabójcy, oprócz uroczego przedstawiciela rasy Staffordshire Terrier i Keanu Reevesa, zobaczymy między innymi Laurence'a Fishburne'a, Ruby Rose, Hiroyukiego Sanadę, rapera Commona, Iana McShane'a, Marka Dacascosa oraz Halle Berry. Produkcja trafi do kin 16 maja 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: John Wick Keanu Reeves