20.02.2018 15:37

Jak wyglądają buty dla fanów „Toy Story” i „SpongeBoba”?

Takimi butami nie pogardzi fan kreskówkowego świata. Czy i Wam na widok tych butów szybciej zabije serce?

Jak wyglądają buty dla fanów „Toy Story” i „SpongeBoba”?
foto: materiały prasowe

Nie jest to niczym dziwnym, że fani animowanych filmów chętnie kupują wszelkie gadżety ze swoimi ulubionymi bohaterami - a producenci tylko się zastanawiają, jak przemycić kolejny motyw z kreskówki do swojego produktu.

Buty i filmy animowane? Czemu nie! Jeżeli ktoś ma słabość do „Toy Story” i nie wyobraża sobie życia bez Buzza Astrala to zaciekawi się na pewno propozycją od Converse. Chodzi o modele Converse Jack Purcell, Converse 100 High oraz Converse 100 Low z motywami właśnie z tego filmu. Buty można zakupić w cenach 85-90 dolarów m.in. na stronie Atmos.

Chodząc w takich butach świat wydaje się być bardziej kolorowy.

Jeśli natomiast ktoś woli żółtą gąbkę mieszkającą w oceanie to również może sprawić sobie buty nawiązujące do serialu „SpongeBob Kanciastoporty”. Marka Vans postanowiła stworzyć buty dla fanów tej kreskówki. Kolekcja Squarepants x Vault pojawi się 24 lutego 2018 i na produkty z żółtą gąbką trzeba będzie wydać od 45 do 260 dolarów. 

Vans ostatnio również połączył siły z Metallicą, natomiast Converse miał w swoim asortymencie trampki nawiązujące do Sex Pistols - jak więc widać świat muzyki i filmu jest mocno związany z modą.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu butów trekkingowych męskich?

Aleksandra Degórska
Tagi: Galeria