29.11.2017 13:24

Jesteś fanem Freddy'ego Kruegera? Możesz zostać bohaterem dokumentu o „FredHeadach”

Znasz wszystkie filmy z serii „Koszmar z ulicy wiązów” na pamięć? Masz w domu replikę rękawicy z ostrymi jak brzytwa pazurami? Kiedy zasypiasz, marzysz by w koszmarze odwiedził cię demoniczny Freddy Krueger? To zgłoś się do twórców dokumentu „FredHeads”, bo właśnie Ciebie szukają!

Jesteś fanem Freddy'ego Kruegera? Możesz zostać bohaterem dokumentu o „FredHeadach”
foto: Mary Evans Picture Library/East News

Wspaniała informacja dla wszystkich fanów Freddy'ego. I od razu zaznaczmy, że nie chodzi o Freddiego Mercury'ego„Koszmar z ulicy wiązów” cieszy się ogromną popularnością od dnia premiery. Pierwsza część filmu niedawno obchodziła 33. rocznicę ukazania się na wielkim ekranie. W ciągu trzech dekad o filmie powiedziano już bardzo wiele. Czas przyjrzeć się fanom Freddy'ego Kruegera. Na taki pomysł wpadli twórcy filmu „FredHeads”, którzy zamierzają ukazać historie miłośników demonicznego bohatera horrorów.

Produkcja studia Venn Pictures skupi się na wytłumaczeniu zjawiska, trwającego od wielu lat. 

"

Dokument podąży za 3 fanami, którzy opowiedzą swoją historię i podróż, jaką przebyli w społeczności miłośników „Koszmaru”. Po drodze zamierzamy filmować na konwentach i uzyskać tak wiele historii, jak to tylko możliwe i ukazać w tym filmie jak najwięcej fanów.  "

W sieci ukazał się już plakat do powstającego filmu.

FredHeads

Twórcy „FredHeads” apelują do wszystkich amatorów szalonych morderstw Kruegera. Fani mogą zgłaszać się do stycznia 2018 roku. Aby wystąpić w filmie, trzeba nakręcić od 5 do 10 krótkich materiałów wideo, w których zawarta będzie historia miłości do „Koszmaru z ulicy wiązów”. Zgłoszenie nie gwarantuje, że każdy przesłany materiał znajdzie się w finalnej wersji filmu. Szczegóły znajdziecie w poniższym poście oraz na fanpage'u przedsięwzięcia.

Warto spróbować swoich sił i zaprezentować miłość do antybohatera ze spaloną twarzą całemu światu. Czy wkrótce oprócz dokumentu poświęconego fanom „Koszmaru z ulicy wiązów” niebawem zobaczymy nową wersję przerażającej historii? W 2015 roku pojawił się pomysł na reboot serii. Na razie nie ma żadnych nowych informacji w tej sprawie. Być może twórcy szykują wielki powrót w roku 2019, kiedy przypadnie 35. rocznica debiutu Freddy'ego Kruegera.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Koszmar z ulicy Wiązów Dokument