21.05.2019 16:54

Kapitan Marvel i Wonder Woman zaręczyły się na Comic Conie w Detroit

Marvel kontra DC? A czemu nie można lubić obydwóch uniwersów? Z takiego założenia wyszły dwie kobiety, które postanowiły zawrzeć małżeństwo podczas Comic Conu. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że jedna z nich przebrała się za Kapitan Marvel, druga natomiast za Wonder Woman.

Kapitan Marvel i Wonder Woman
foto: materiały prasowe

W świecie komiksów ciężko jest znaleźć potężniejsze superbohaterki od Kapitan Marvel i Wonder Woman. Obydwie heroiny od lat są jednymi z najważniejszych postaci w swoich uniwersach i pełnią przywódcze role w Lidze Sprawiedliwości oraz Avengers. Jedynym punktem konfliktu może być fakt, że pochodzą one z "rywalizujących" ze sobą uniwersów. To jednak nie przeszkodziło pewnej młodej parze z Ohio w wyznaniu sobie miłości.

Wonder Woman i Kapitan Marvel zaręczyły się

Jak podaje portal Detroit Free Press, jedna z par obecnych na Comic Conie w Detroit miała naprawdę ciekawy tydzień. Ashlay Vansickle postanowiła świętować wydarzenie poprzez przebranie się za Kapitan Marvel, bohaterkę wielu komiksów, a także solowego filmu z Brie Larson w roli głównej. Kobieta postanowiła skorzystać z przemiłych warunków zapewnianych przez Comic Con i oświadczyła się swojej dziewczynie Deannie Maskli, która przebrała się za Wonder Woman.

Według informacji podanych przez portal, para pochodzi z Ohio i spotyka się od około roku. To właśnie Vansickle wpadła na pomysł, by się oświadczyć i to ona była prowodyrką oraz organizatorką wypadu do Detroit na tamtejszy Comic Con. Jak sama powiedziała:

"

Nasza cała relacja i nasze życia kręcą się wokół komiksów i superbohaterów. "

Seks na Lotnisku Chopina
Seks na Lotnisku Chopina
Przeczytaj także Seks na Lotnisku Chopina na oczach pasażerów? Zobacz nagranie [WIDEO]

Mascie przyznała natomiast, że Vansickle była pierwszą osobą, z którą podzieliła się swoją pasją do komiksów: 

"

Jest właściwie pierwszą dziewczyną... właściwie pierwszym człowiekiem, któremu powiedziałam, że lubię komiksy. Ona pomogła mi uwierzyć w siebie. "

Vansickle spędziła 3 ostatnie miesiące na planowaniu i pracowaniu z fotograf Susan Onysko, aby wyszło wyszło jak najlepiej. Artystka chciała zrobić sesję zdjęciową z Maskią, ale Vansickle im skrzętnie przerwała, zadając jej bardzo ważne pytanie. Zobaczcie zdjęcia: 

Wonder Woman 1984 - kiedy premiera?

Tak jak wspomnieliśmy - "Kapitan Marvel" pojawiła się w kinach w marcu 2019 roku. Bohaterkę mieliśmy też okazję zobaczyć w filmie "Avengers: Endgame". Jeśli chodzi zaś o Wonder Woman, to jej nowe przygody zobaczymy już w czerwcu 2020 roku, kiedy to zadebiutuje "Wonder Woman 1984". 

Tagi: Wonder Woman Captain Marvel Marvel DC Comics