28.09.2018 15:27

Wygraj płytę z filmem „Solo: A Star Wars Story”! [KONKURS]

Jeśli chcesz jeszcze raz przeżyć filmową przygodę na pokładzie Sokoła Millennium, weź udział w naszym konkursie z okazji premiery domowego wydania produkcji „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”.

Han Solo na DVD
foto: materiały prasowe

Przyjęty ciepło przez krytyków i widzów solowy film Hana Solo w ubiegłą środę, 26 września 2018, miał swoją premierę na DVD i Blu-Ray w Polsce. Jeśli chcesz, by jedna z płyt z filmem „Solo: A Star Wars Story” trafiła w Twoje ręce, weź udział w naszym starwarsowym konkursie!

„Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” – wygraj film na DVD [KONKURS]

Choć film o Hanie Solo przed premierą budził wiele wątpliwości, szczególnie z uwagi na wybór Aldena Ehrenreicha do roli młodszej wersji Harrisona Forda, gotowe dzieło sprawiło wiele radości fanom „Star Wars”.

Wyreżyserowany przez Rona Howarda film zabrał widzów w szaloną podróż przez najciemniejsze zakątki odległej galaktyki, przy okazji ukazując najważniejsze wydarzenia z przeszłości uroczego przemytnika. Dzięki „Solo: A Star Wars Story” dowiedzieliśmy się m.in. jak wyglądało pierwsze spotkanie Hana z Chewbaccą i kim była jego pierwsza miłość, poznaliśmy szczegóły słynnego kursu Kessel Run i otrzymaliśmy rozwiązanie zagadki dotyczącej przejęcia Sokoła Millenium z rąk Lando Calrissiana jako wygranej sabaak. 

Każdy, kto ma ochotę, jeszcze raz przeżyć filmową przygodę z Hanem, Lando, Chewiem, Qi’rą, Tobiasem Beckettem i L3-37, może wziąć udział w naszym konkursie i wygrać jedną z trzech płyt DVD z filmem „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”.

By zawalczyć o egzemplarz „Hana Solo”, wystarczy prawidłowo wypełnić poniższy formularz i wykonać konkursowe zadanie. Na zgłoszenia macie czas do środy, 3 października 2018 roku, do godziny 12:00. Nagrodzimy 3 najlepsze odpowiedzi. Powodzenia!

Zwycięzcami konkursu są:

Marek K.

Przemysław S.

Stanisław K.

Gratulujemy!

Natalia Hluzow
Tagi: Han Solo Star Wars Solo: A Star Wars Story Han Solo: Gwiezdne wojny – historie