31.10.2016 10:34

Kot jako Ash z „Martwego zła”

Sceptycy kotów twierdzą, że to wredne stworzenia. Ten sierściuch udowadnia, że może być w tym odrobina prawdy.

Kot jako Ash z „Martwego zła”
foto: materiały prasowe + Dzik Pejnta

Koty, jak wiadomo, to drapieżniki. Niektóre polują na firanki i oparcia foteli, inne już na myszy. Pewnym pozostaje jednak fakt, że drzemie w nich zmysł łowcy. Podobnie jest z Ashem, który wypatrzy zewsząd butelkę piwa, przedstawicielkę płci przeciwnej, ale gdy trzeba to rozpłata na dwie części jakąś zmorę z piekieł.

Na Antyradio.pl mogliście już odkryć prawdziwą naturę kotów. Udowodniliśmy, że są one wielkimi miłośnikami metalu, a niekiedy zakładają też własne kapele. Co więcej wielu fanów ciężkiego grania ma swojego kociego pupila, któremu z pewnością wpaja miłość do najmroczniejszych gatunków muzycznych. Przecież nawet członkowie zespołu Slayer nie potrafią się oprzeć słodkim, miauczącym stworzeniom.

Koty nie są gorze od ludzi i również prześcigają się w przebraniach na Halloween. Osobnik poniżej na tegoroczną stylizację wybrał przebranie Asha, w którego wcielał się Bruce Campbell. Niegdyś czynił to w filmowej serii „Martwe zło”, dziś to robi w serialu „Ash kontra martwe zło”. Pewnie niejednokrotnie widzieliście czworonogi w różnych strojach, które wcisnęli na nie ich właściciele. Z reguły są to różowe sweterki i podobne urocze stylówy.

Wypadają one nad wyraz blado przy zatknięciu z tym przebraniem. Niebieska koszula i słynna piła mechaniczna na łapce. Takiemu kotu nie podskoczy żadna mysz, a każdy kłębek włóczki będzie mógł się pożegnać ze swoją dotychczasową formą. 

Wolicie inne przebranie dla swojego kota? Proszę bardzo:

Również sami możecie wykonać własną, w pełni bezpieczną piłę Asha. Jeżeli jednak wolicie ograniczyć się do śledzenia poczynań bohatera w walce z zastępami martwych, to z pewnością oglądacie już 2. sezon serialu „Ash kontra martwe zło”, który zadebiutował w październiku 2016 roku. Stacja Starz zamówiła już 3. serię odcinków. W planach jest też zrealizowanie pełnometrażowego „Martwego zła 4”. 

Robert Skowronski
Tagi: Martwe zło