30.05.2016 12:47

Kup chatę z „Pełnej chaty”

Marzy Wam się przeprowadzka do San Francisco, a przy okazji jesteście fanami „Pełnej chaty” lub „Pełniejszej chaty”? Na rynku nieruchomości pojawiła się propozycja w sam raz dla Was.

Kup chatę z „Pełnej chaty”
foto: kadr z serialu

W serialu z przełomu lat 80. i 90. tętniło tu życiem, obecnie jednak budynek stoi zupełnie pusty, dlatego trafił na sprzedaż. Cena co prawda nie jest na każdą kieszeń, ale swoje trzeba przecież zapłacić, aby żyć w sławnym domu. Koszt nieruchomości to 4 150 000 dolarów.

Jak możemy się dowiedzieć z opisu biura sprzedaży jest to budynek utrzymany w stylu łączącym elementy architektury włoskiej i wiktoriańskiej. Został on zbudowany w 1883 roku przez Charlesa Lewisa Hinkela. Wnętrze nieruchomości jest opisywane jako wyrafinowane, wygodne i ponadczasowe. Przestronne wnętrza (3125 m2) i wysokie sufity mieszczą trzy sypialnie, biuro oraz cztery łazienki.

Ponadto dostajemy kuchnię z wyspą oferującą profesjonalne urządzenia. Okna tego pomieszczenia wychodzą na słoneczny, klasycznie zaprojektowany ogród. Całość położona jest przy malowniczej, wysadzanej drzewami ulicy 1709 Broderick. W okolicy znajdziemy różne sklepy, restauracje i inne punkty usługowe.

Zobaczcie jak prezentuje się ta chata, która może być Wasza :)

Serial tak naprawdę nigdy nie był kręcony w tym budynku. Odcinki powstawały w Burbank w Kalifornii. Tylko zdjęcia na zewnątrz realizowano w Pacific Heights w San Francisco - zabieg powtórzono kiedy produkcja przeszła w ręce Netflixa jako „Pełniejsza chata”. Oferowana nieruchomość, to zatem tylko rodzaj namiastki, jednak nieruchomość faktycznie wystąpiła w serialu, tylko że w samej czołówce.

„Pełniejsza chata” trafiła do oferty platformy Netlix 26 lutego 2016 roku. Główną bohaterką jest D.J. Tanner-Fuller (Candace Cameron Bure) - wdowa mieszkająca w San Francisco z młodszą siostrą Stephanie Tanner (Jodie Sweetin) i najlepszą przyjaciółką Kimmy Gibbler (Andera Barber). Wspólnie wychowują trzech młodych synów D.J.

Przed premierą nowej odsłony serialu pojawiły się głosy, że produkcja nie poradzi sobie w dzisiejszej rzeczywistości. Sceptycy uważali, że triumf odcinków przypadał na lata 80. i 90. i sukces się już raczej nie powtórzy. Stało się inaczej, gdyż został już zamówiony drugi sezon „Pełniejszej chaty”.

Jacyś chętni do kupna?

Robert Skowronski
Tagi: Pełniejsza chata