25.05.2017 16:40

Kup sobie Spider-Drona

Firma Skyrocket Toys oficjalnie rozpoczęła sprzedaż Spider-Drone'a – urządzenia, jakie widzimy w zwiastunach „Spider-Man: Homecoming”. 

Kup sobie Spider-Drona
foto: kadr z filmu

Spider-Drone to urządzenie do inwigilacji, które używa Człowiek-Pająk w nadchodzącym reebocie „Spider-Man: Homecoming”. O jego istnieniu wiemy dzięki zwiastunom do filmu. Niewielki dron sprawdzi się w sam raz dla kolekcjonerów różnych gadżetów związanych z popkulturą. To właśnie w tę grupę odbiorców uderzać będzie firma Skyrocket Toys, która postanowiła stworzyć replikę Spider-Drona. Choć już dziś możemy zamawiać pierwsze egzemplarze, to oficjalna dystrybucja rynkowa odbędzie się w lipcu 2017 roku, czyli w miesiącu premiery nowego filmu ze Spider-Manem. Zobaczcie to cacko:

Jakie funkcje posiada Spider-Drone? Przednie i tylne światła LED, kontrolę głosową oraz sterowany automatycznie lub manualnie tryb lotu. Rzecz jasna to wciąż jest zabawka, ale zawierająca całkiem niezłe funkcje. Choć nikt nie stanie się Spider-Manem dzięki jej posiadaniu, to jednak rzecz wygląda na tyle interesująco, że warto sobie ją sprawić. Do zakupienia będą dwie wersje – jedna za 89,99, a druga za 149,99 dolarów. Ani szczególnie tanio, ani szczególnie drogo. Wersja droższa będzie umożliwiać użytkownikom nagrywanie wideo w jakości HD oraz jego udostępnianie.

„Spider-Man: Homecoming”, który uderzy w nasze kina 14 lipca 2017 roku to już trzecia próba Hollywood przeniesienia przygód ikony Marvela z innym aktorem. Dwaj wcześniejsi, czyli Toby Maguire i Andrew Garfield, byli generalnie dobrze oceniani, zatem przed Tomem Hollandem niełatwa próba. Jednak jego cameo w „Kapitanie Ameryka: Wojna bohaterów” z 2016 roku pokazało, że może się ze swojej roli wywiązać nadzwyczaj dobrze. Poza nim w filmie zobaczymy także Roberta Downey Jr.’a jako Tony’ego Starka oraz Michaela Keatona jako przeciwnika Vulture’a. 

Kamil Dachnij
Tagi: Spider-Man