10.11.2017 16:31

Lekarz w USA odebrał poród w stroju Jokera z „Mrocznego rycerza”

Rodzenie w dni świąteczne może skończyć się różnie. Na przykład tym, że poród odbierze Książę Zbrodni z Gotham.

Lekarz w USA odebrał poród w stroju Jokera z „Mrocznego rycerza”
foto: kadr z wideo

W jednym ze szpitali w Tennessee doszło do przedziwnego zdarzenia. Położnik odebrał poród w kostiumie Jokera z „Batmana” (a dokładniej w przebraniu Heatha Ledgera z „Mrocznego rycerza”). Jakkolwiek dziwnie i przerażająco to brzmi, zdarzenie nie było aż tak odklejone od rzeczywistości, jak mogłoby się wydawać.

Pacjentka, która miała termin na 5 listopada 2017, zaczęła rodzić nieoczekiwanie akurat w dzień Halloween. Jej lekarz, nie podejrzewając, że będzie tego dnia odbierał jakikolwiek poród, miał na sobie halloweenowy kostium w pracy, co często zdarza się w Stanach Zjednoczonych. Kiedy okazało się, że kobietę trzeba natychmiastowo kierować na salę porodową, położnik nie zdążył się już przebrać i wykonał swoje zadanie w stroju, który miał akurat na sobie.

joker 2

Świeżo upieczona mama i jej mąż nie mieli z tym żadnego problemu. Pacjentka przyznała nawet, że komizm całej sytuacji bardzo ją rozluźnił i ostatecznie pomógł jej przy porodzie. Natomiast rozbawiony tatuś postanowił nagrać tę przedziwną sytuację i udostępnił ją na swoim facebookowym koncie:

Wszystko skończyło się dobrze, dziecko przyszło na świat całe i zdrowe, a rodzice mają teraz dodatkowy powód, by wspominać te chwile w bardzo wyjątkowy sposób. Pytanie tylko, co pomyślał sobie malec przychodząc na świat, gdy pierwszą rzeczą, jaką zobaczył była twarz Księcia Zbrodni Gotham. Choć mówi się, że dzieci nie gromadzą wspomnień przez pierwsze lata, to dziecko prawdopodobnie zapamięta tę chwilę do końca życia. 

Natalia Hluzow
Tagi: #DC Comics #Duperele #Joker