24.04.2019 12:46

"Lucyfer" - teaser 4. sezonu przypomina nam wydarzenia z poprzednich odcinków

Na Netfliksie już niedługo zadebiutuje długo wyczekiwany 4. sezon "Lucyfera", w którym główny bohater będzie musiał stanąć do walki z demonami z przeszłości. Dosłownie.

Lucyfer
foto: kadr z wideo

Data premiery "Lucyfera" zbliża się piekielnie szybko. Z tej okazji Netflix zaprezentował widzom kolejną zapowiedź 4. sezonu serialu o Panu Piekieł. Tym razem sam Morningstar opowie fanom o tym, co się działo w ostatnich 3 seriach programu. Dostajemy zatem krótkie podsumowanie dotychczasowych przygód Lucyfera i jego przyjaciół - demonicy Maze, anielskiego brata Amenediela, terapeutki Lindy oraz detektyw Chloe Decker.

Lucyfer - nowy teaser 4. sezonu

Netflix skutecznie podtrzymuje tradycje marketingowe dotyczące "Lucyfera" zapoczątkowane przez Fox - tak jak telewizja wcześniej, tak teraz platforma streamingowa skupia się mocno na supernaturalnym, demonicznym i komediowym aspekcie głównego bohatera, pytając fanów: "Czy macie moment na porozmawianie o naszym mrocznym panie i zbawicielu, Lucyferze?". Jeśli tak, to zapraszamy do obejrzenia kolejnego teasera 4. sezonu "Lucyfera":

Lucyfer
Lucyfer
Przeczytaj także "Lucyfer" - nowy teaser zdradził datę premiery 4. sezonu

Dowiadujemy się zatem, co skłoniło Lucyfera do podjęcia pracy w policji w Los Angeles. Szatan został wplątany w morderstwo swojej dobrej znajomej, przez co czuje się winny. Stara się odnaleźć sprawcę i dzięki swoim nietypowym umiejętnością udaje mu się ukarać zabójcę dziewczyny. Zostaje przyjęty przez policję jako prywatny konsultant, a jego partnerką zostaje wspomniana detektyw Chloe Decker. Resztę historii możemy poznać w sezonach 1-3, które są już dostępne na Netfliksie. Ostatni epizod zakończył się w momencie, gdy detektyw Decker pierwszy raz widzi "prawdziwą" twarz Lucyfera. 

Lucyfer - data premiery 4. sezonu

Co będzie dalej? Jak Chloe zareaguje na wieść o tym, że Lucyfer jest faktycznie TYM Lucyferem? Tego dowiemy się w nowych odcinkach 4. sezonu "Lucyfera". Produkcja zadebiutuje na Netfliksie już 8 maja 2019 roku. 

Zobacz także: >> Top 10: Najlepsze cytaty z "Lucyfera" <<

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix Lucyfer