14.08.2019 12:30

Mała dziewczynka zakochała się w Kylo Renie. Zobaczcie słodkie wideo

Kylo Ren (w tej roli Adam Driver) stał się głównym zagrożeniem dla losów galaktyki w sadze o Skywalkerach. Jego mroczna strona nie oznacza jednak, że nie ma fanów. Wręcz przeciwnie - są wśród nich nawet najmłodsi.

Kylo Ren
foto: materiały prasowe/Disney

W sieci pojawiło wideo autorstwa pani Aurory Adeleigh, które przedstawia wizytę jej rodziny w jednym z Disneylandów. Główną bohaterką filmiku jest jej córeczka, która poznaje swojego idola, Kylo Rena. Dziewczynka szybko mówi złoczyńcy, że jej marzeniem jest przejście na Ciemną Stronę Mocy i stać się uczniem Rena. Chwilę później dodaje, że kocha młodego Bena Solo. Ren odpowiada na to krótkim: "Perfekcyjnie".

Dziewczynka powiedziała Kylo Renowi "kocham cię"

Mama dziewczynki nie mogła uwierzyć w słowa córeczki i zatytułowała wideo: "Kiedy twoja córka wybiera złą stronę #CoZrobiliśmyNieTak". Zobaczcie słodki filmik:

Kanye West
Kanye West
Przeczytaj także Kanye West pokazał domy dla biednych inspirowane "Gwiezdnymi Wojnami"

Filmik prawdopodobnie pomoże zmienić wizerunek medialny Kylo Rena - zwłaszcza jeśli ma powrócić na jasną stronę mocy w ostatniej części sagi. Na temat tych planów już w 2017 roku wypowiedział się Rian Johnson, reżyser "Ostatnich Jedi", który w wywiadzie z IGN powiedział:

"

Żartujecie? Vader był gorszy, niż Kylo, a i tak w końcu skończył dobrze. Chcę tylko przypomnieć, że nie biorę udziału w tworzeniu scenariusza do kolejnej części. Jestem tylko kolejnym widzem, więc mówię to wszystko z perspektywy fana i członka audytorium. "

Twórcy trzymają język za zębami i nie zdradzają żadnych szczegółów fabularnych nawet w zwiastunach. Wiemy na pewno, że Kylo Ren i Rey (Daisy Ridley) stoczą wielki pojedynek w IX części filmów. W podcaście Happy Sad Confused powiedziała, że:

"

W tej walce rzucali w nas wodą. Był listopad. Nie będę narzekała na zimno, ale naprawdę było ciężko i testowali naszą wytrzymałość. Mieliśmy uczucie, że to jest epickie, bardzo epickie. Jednak możemy sobie tylko wyobrażać, jak będzie to wyglądało. "

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" pojawi się w kinach już 20 grudnia 2019 roku.

Zobacz także: Star Wars IX - Kto jest ojcem Rey?

Tagi: News Star Wars Kylo Ren Gwiezdne wojny: Epizod IX Adam Driver