19.12.2017 11:33

Mężczyzna oświadczył się za pomocą Netfliksa

Oto oświadczyny godne XXI wieku. Pewien fan serialu „Santa Clarita Diet” postanowił zwrócić się do platformy Netflix z niecodzienną prośbą. Czy ukochana powiedziała: „tak”?

Mężczyzna oświadczył się za pomocą Netfliksa
foto: Heline Vanbeselaere/East News

Oświadczyny w balonie? Chowanie pierścionka w dziwnych miejscach? Proszenie o rękę na koncercie ulubionej grupy? Zapomnijcie o tym! Pewien widz platformy Netflix o imieniu Conor postanowił zadać ważne pytanie swojej ukochanej w o wiele bardziej pomysłowy sposób. Po 6 latach związku ze swoją dziewczyną Kamelą stwierdził, że czas scementować uczucie za pomocą pierścionka zaręczynowego. Oświadczył się, prosząc o pomoc Netfliksa i twórców serialu „Santa Clarita Diet”. Historia o zwykłej dziewczynie, która stała się kanibalem, jest ulubioną produkcją Conora i Kameli. 

Na Twitterze Netfliksa pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć przebieg niecodziennych oświadczyn. 

Conor okłamał ukochaną, że biorą udział w jednym z reality show. W ten sposób namówił ją do wspólnego oglądania „Santa Clarita Diet” przed kamerami. Na ekranie pojawiły się gwiazdy serialu - Drew Barrymore i Timothy Olyphant, ale nie był to zwykły odcinek. Sheila i Joel zamiast martwić się niecodzienną dietą, zaprosili specjalnego gościa. Okazało się, że chodzi o Connora, który przeszedł do rzeczy i poprosił Kamelę o rękę. Dziewczyna oczywiście nie mogła odmówić. Nie ma się co dziwić, jej narzeczony naprawdę musiał się postarać, żeby zrealizować swój plan. 

Gratulujemy przyszłej parze młodej i mamy nadzieję, że czeka na nich wiele wspólnie obejrzanych seriali

Czy zaręczyny przez Netliksa to obciach?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: #Duperele #Netflix