03.07.2017 14:45

Mężczyzna wyglądający jak Morgan Freeman zrobił furorę w znanym kurorcie

Bycie podobnym do znanej osobistości może przynieść pewne profity. Przekonał się o tym pewien mężczyzna wypoczywający w Magaluf. 

Mężczyzna wyglądający jak Morgan Freeman zrobił furorę w znanym kurorcie
foto: kadr z filmu

Ponoć każdy z nas posiada gdzieś swojego sobowtóra. Jednak sprawy przybierają kompletnie inny obrót, gdy ktoś wygląda jak zwycięzca Oskara Morgan Freeman. Jakie korzyści na niego mogą czekać? Jeśli przypadkiem znalazł się w osławionej miejscowości Magaluf, położonej na Majorce, to czeka go nieskończona ilość darmowych drinków. Magaluf znane jest jako miejsce, gdzie ostra zabawa nigdy się nie kończy, nawet jeśli pojawiło się po drodze kilka trupów (przypadki skakania pomiędzy hotelowymi balkonami). Niejaki Norman z brytyjskiego Luton został w spektakularny sposób pomylony ze znanym aktorem.

Klub Banana Disco umieścił nawet zdjęcie Morgana Freemana, chwaląc się jego „obecnością” w tym jakże szanowanym miejscu. Jedna z kobiet umieściła selfie z Normanem, nie mogąc wyjść z wrażenia, kogo spotkała na swojej drodze.

Ktoś inny ozdrowiał po wielkim kacu, gdy spotkał rezydenta Luton:

Na co dzień Norman związany jest z kuchnią karaibską i rzekomo nigdy nie spotkał się z taką reakcją ludzi na swój widok. Co jak co, ale nikt na jego miejscu nie pogardziłby darmowym alkoholem. O prawdziwym Morganie Freemanie pisaliśmy ostatnio w związku z jego dziwacznym udziałem w latach 70. w programie dla dzieci „The Electric Company”, gdzie wcielił się kilkukrotnie w Draculę, który walczy w pewnym momencie ze… Spider-Manem. Aktora możemy obecnie zobaczyć w komedii „W starym, dobrym stylu” Zacha Braffa, której premiera w Polsce odbyła się 30 czerwca 2017 roku. Poznajemy w niej historię trzech zdesperowanych emerytów, którzy chcą napaść na bank. W filmie występują również Michael Caine oraz Alan Arkin. 

Kamil Dachnij
Tagi: Duperele