19.10.2018 16:48

Michael Myers bez maski we fragmencie nowego „Halloween”

W sieci pojawił się nowy fragment filmu „Halloween”. Klip prezentuje Michaela Myersa bez maski. Jak wygląda twarz mordercy po 40 latach?

 Michael Myers bez maski we fragmencie nowego „Halloween”
foto: kadr z filmu Halloween

Do premiery nowego „Halloween” zostało jeszcze kilka dni. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje, które są w większości pozytywne. Są jednak głosy krytyki, zarzucające nowej kontynuacji brak nowych pomysłów i żerowanie na legendzie sprzed 40 lat. W nowym filmie w reżyserii Davida Gordona Greena zobaczymy zupełnie nową kontynuację historii Michaela Myersa. W sieci pojawił się nowy fragment horroru, w którym widzimy mordercę bez nakrycia głowy.

„Halloween” - Michael Myers bez maski

W nowym klipie możemy zobaczyć rozmowę dwóch amatorów tajemniczych zbrodni sprzed lat z Michaelem Myersem. Morderca nic nie mówi, co rozsierdza jednego z gości w zakładzie psychiatrycznym. W pewnym momencie widzimy fragment niezamaskowanej twarzy zabójcy.

Niedawno zastanawialiśmy się, czy skoro akcja filmu z 1978 roku w nowym sequelu przeskoczy o 40 lat do przodu, to czy oznacza to, że Myers postarzeje się, jak jego niedoszła ofiara Laurie Strode. Okazuje się, że tak. Morderca w nowym filmie będzie miał więc około 60 lat, co podkreślają siwe włosy i zmarszczki na twarzy. Nie jest to wcale takie oczywiste, bo w poprzednich filmach Myers posiadał naprzyrodzone moce.

„Halloween” - kiedy premiera?

Film Davida Gordona Greena ignoruje wszystkie dotychczasowe sequele „Halloween”. Oznacza to, że reżyser stworzył własną wersję historii, która kształtowała się przez 4 dekady. Czy wykorzysta elementy wymyślone przez poprzednich scenarzystów? A może powstanie zupełnie nowa opowieść, tłumacząca czemu Myers zabija swoje ofiary? Przekonamy się już 26 października 2018 roku.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Halloween Horror Filmy na Halloween