19.03.2019 11:08

Milionerzy: Pytanie o piosenkę z filmu za 125 tysięcy złotych. Znalibyście odpowiedź?

Czy uczestnik znał odpowiedź na pytanie warte aż 125 tysięcy złotych?

Teleturniej Milionerzy
foto: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Widzowie TVN bardzo sobie upodobali teleturniej Milionerzy - w końcu wiele osób chciałoby pojawić się w roli uczestnika programu i zdobyć milion złotych. Nie jest to jednak takie proste, bo żeby wygrać główną nagrodę trzeba pochwalić się swoją wiedzą w obrębie różnych dziecin. Niejednokrotnie w teleturnieju padają pytania dotyczące muzyki czy filmu i wcale nie są to proste zagadnienia.

Milionerzy: Pytanie o piosenkę z popularnego filmu warte 125 tysięcy złotych

18 marca 2019 widzowie oglądali zmagania Jarosława Kukiełki, który jest kontrolerem wojskowego ruchu lotniczego. Uczestnik miał problem z pytaniem wartym 125 tysięcy złotych, które dotyczyło piosenki otwierającej słynny film. Prowadzący Hubert Urbański przeczytał następujące pytanie:

"

"Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground" - to fragment utworu, który otwiera film: "

Uczestnik miał do wyboru odpowiedzi: "Pulp Fiction", "Kill Bill", "Django" oraz "Bękarty wojny". Okazało się, że pan Jarosław obejrzał wszystkie filmu oprócz "Django" i początkowo chciał wybrać właśnie ten film. Po chwili zastanowienia wytypował jednak "Kill Bill" i oczywiście była to dobra odpowiedź.

Milionerzy
Milionerzy
Przeczytaj także W Milionerach padło pytanie o piosenkę z "Westworld" warte 20 tysięcy złotych. Znalibyście odpowiedź?

Utwór "Bang Bang (My Baby Shot Me Down)" to kawałek Cher z 1966 roku, jednak utwór spopularyzowała Nancy Sinatra, córka Franka Sinatry. To właśnie jej wersja pojawiła się w filmie Quentina Tarantino "Kill Bill". W obrazie pokazano zemstę płatnej zabójczyni, która po kilku latach budzi się ze śpiączki.

Milionerzy
Milionerzy
Przeczytaj także W „Milionerach” pojawiło się absurdalne pytanie o „Gwiezdne wojny”

Nowy film Quentina Tarantino

Quentino Tarantino pracuje obecnie nad filmem "Once Upon a Time in Hollywood" opowiadającym historię telewizyjnego aktora Ricka Daltona i jego kaskadera Cliffe'a Bootha, w których wcielają się DiCaprio i Pitt. Ich sąsiadką jest Sharon Tate, którą zagra Margot Robbie, zaś Romana Polańskiego odegra Rafał Zawierucha.

Aleksandra Degórska
Tagi: Milionerzy