23.11.2015 13:58

Miss Piggy zaśpiewała cover Adele

Ostatni przebój Adele doczekał się już wielu coverów. Jeden z nich został wykonany przez pluszową gwiazdę kina i telewizji - znaną z „Muppetów” Miss Piggy. Jak brzmi jej „Hello”?

Miss Piggy zaśpiewała cover Adele
foto: kadr z wideo

Sympatyczna, ale i pokazująca swoje humorki, świnka, to prawdziwa diva. Nic więc dziwnego, że wybrała do zaśpiewania utwór innej muzycznej damy. Oczywiście wykonuje go z typową dla siebie gracją i finezją, przez co możemy oglądać sceny jak przez niesforną pogodę do jej ryjka wpadają przywiane jesienne liście.

W teledysku towarzyszy jej nieodłączny partner Kermit. Sam klip został utrzymany w tej samej stylistyce co oryginał wyreżyserowany przez zdobywcę Złotej Palmy w Cannes, Xaviera Dolana. Zobaczcie jak wygląda obrazek do utworu „Hello” w wykonaniu Miss Piggy:

Materiał, który widzimy w wideo został zaprezentowany podczas American Music Awards i stanowi zapowiedź kolejnego odcinka „Muppetów”, który zostanie wyemitowany na antenie stacji ABC.  

„Hello” to wzruszająca opowieść, w której niektórzy doszukiwali się kontynuacji wątków z utworu „Someone like you”. Sama artystka jednak temu zaprzecza i tłumaczy przesłanie kawałka:

"

Ta kompozycja nie opowiada o nikim konkretnym. Jest o przyjaciołach, byłych chłopakach. O mnie, o mojej rodzinie, ale też o moich fanach. Wydaje mi się, że wszyscy myślą, że jestem daleko, a wcale tak nie jest. "

Someone Like You (http://www.tvn24.pl)

Jak Wam się podoba „Hello” w ujęciu Miss Piggy?

Robert Skowroński
Tagi: #Duperele #Muppety