20.08.2018 18:58

Najlepsza część „Mission: Impossible” [WYNIKI SONDY]

Głosowanie na najlepszą część „Mission: Impossible” dobiegło końca. Który z filmów serii o Ethanie Huncie przypadł do gustu największej liczbie osób? Zobaczcie wyniki sondy!

Mission Impossible
foto: kadr z filmu "Mission: Impossible"

Sonda, w której zapytaliśmy Was o najlepszą część „Mission: Impossible”, okazała się być jednym z najbardziej wyrównanych głosowań filmowych. Jak pokazują wyniki, fani Toma Cruise'a i jego misji niemożliwych, nie są zgodni, co do tego, która z sześciu odsłon serii zasługuje na tytuł najlepszego filmu „Mission: Impossible”. Nie oznacza to oczywiście, że nie udało się wytypować zwycięzcy. Która produkcja skupiona wokół misji Ethana Hunta zdobyła najwięcej głosów?

„Mission: Impossible” najlepszym filmem serii

Odpowiedź jest prosta - jeśli trzeba już wybrać jeden, najlepszy tytuł, zazwyczaj jest to pierwsza, oryginalna część serii, od której wszystko się zaczęło. Tak jest i w tym przypadku. „Mission: Impossible” z 1996 roku w reżyserii Briana De Palmy zdobyła 27% głosów. 

Nie jest to jednak zwycięstwo aż tak definitywne. Film, który znalazł się na 2. miejscu otrzymał jedynie o 2% mniej i - co ciekawe - jest to premierowy, szósty film z serii. Ciepłe przyjęcie „Mission: Impossible - Fallout” przez recenzentów, odzwierciedliło się również w głosowaniu czytelników Antyradio.pl. Film otrzymał w naszej sondzie 25% głosów. 

Ostatnie miejsce na podium zajęła natomiast część piąta, „Mission: Impossible - Rogue Nation” z wynikiem 17%. 

Najgorzej poradziły sobie natomiast „Mission: Impossible II” „Mission: Impossible III”, które osiągnęły wyniki 8% i 9% głosów, ostatecznie zaprzeczając zasadzie, że im dalsza część serii, tym gorzej. Jak widać, z „Mission: Impossible” jest zupełnie inaczej. 

Ranking filmów „Mission: Impossible” na podstawie głosów czytelników Antyradio.pl:

Mission Impossible ranking filmów

Film „Mission: Impossible - Fallout” swoją premierę w Polsce miał 10 sierpnia 2018. Produkcję wciąż można oglądać w kinach.

Natalia Hluzow
Tagi: Duperele Tom Cruise Mission: Impossible