31.10.2017 16:04

Mordercza babcia nienawidzi Halloween. Zobacz krótkometrażowy horror

Cukierek albo psikus! Tych słów lepiej nie wypowiadać w kierunku staruszki, która nałogowo ogląda horrory, nie lubi hałasujących dzieciaków i śpi ze strzelbą pod poduszką. Oto „Treaters” - krótkometrażowy horror w sam raz na Halloween. Będzie słodko!

Mordercza babcia nienawidzi Halloween. Zobacz krótkometrażowy horror
foto: Treehouse Digital/YouTube

W naszym kraju tradycja chodzenia po ulicy w przebraniach straszydeł i zbieranie cukierków jest stosunkowo młoda i zazwyczaj wywołuje uśmiech na twarzach rodziców, którzy patrzą na swoje świetnie bawiące się pociechy. Jednak w Stanach Zjednoczonych są osoby, które nie nawiedzą rozwrzeszczanych, biegających bachorów, co chwilę dzwoniących do drzwi po słodycze. Śmiało można powiedzieć, że niektórzy Amerykanie tak bardzo nie lubią Halloween, jak Polacy korków na ulicach z powodu Wszystkich Świętych. Do tej grupy zalicza się bohaterka krótkometrażowego horroru „Treaters”.

Treaters

Twórcy kanału na YouTube Treehouse Digital stworzyli swoje najnowsze dzieło z okazji tegorocznego Halloween. Co się stanie, kiedy trójka przebranych za potwory dzieciaków postanowi włamać się do mieszkania staruszki, która śpi na słodyczach, ale nie zamierza się nimi dzielić? Odpowiedź jest prosta: kłopoty.

Oto oficjalny opis fabuły filmu:

"

Grupa trójki dzieciaków, dowodzona przez tajemniczy, ukrywający się pod maską klauna mózg operacji, organizuje najsłodszy napad na świecie. Skupiają swój wzrok na lokalnym sklepie ze słodyczami, ale dostają więcej, niż się spodziewali po spotkaniu z niezbyt słodką właścicielką lokalu. "

Dla kogo to spotkanie okaże się bardziej niebezpieczne? Dla zrzędliwej, zdziwaczałej staruszki, czy chciwych na łakocie, szwendających się po zmroku urwisów? Zobaczcie sami!

Film wyreżyserował Peter Stanley-Ward. Za scenariusz odpowiedzialni są Natalie Conway i Peter Stanley-Ward. Produkcją zajęli się Paul Hamblin i Chris Musselwhite. Jak Wam się podoba „Treaters”?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Horror