27.07.2018 14:17

Możecie kupić słuchawki, które wyglądają jak uszy Spocka ze „Star Treka”

Marzyliście kiedyś o tym, by mieć uszy jak elfka albo chociaż Spock ze „Star Treka”? Jeśli tak, to teraz możecie spełnić swoje skryte pragnienia.

Star Trek
foto: materiały prasowe

Sklep z geekowskimi gadżetami ThinkGeek przygotował nową ofertę dla „trekkies” - w sprzedaży pojawiły się bowiem słuchawki douszne, które imitują spiczaste uszy rasy Vulcan, godnie reprezentowanej przez komandora Spocka z Gwiezdnej Floty. Produkt jest tak podobny do oryginału, że jego kolor został specjalnie dostosowany do make-upu, który nosił w serialu Leonard Nimoy, który wcielał się w legendarnego bohatera.

Słuchawki były sprzedawane już wcześniej przez firmę Anovos, która jest odpowiedzialna za powstanie sprzętu. ThinkGeek postanowiło jednak przygotować lepszą ofertę dla fanów „Star Treka” i obecnie ich cena wynosi 39,99$. Do tego dochodzi jeszcze cena przesyłki. Tak natomiast słuchawki prezentują się z bliska:

foto: materiały prasowe

Słuchawki Star Trek

Słuchawki są bezprzewodowe. W zestawie znajdują się 3 zestawy silikonowych nakładek (wszystko po to, aby vulkańskie ucho jak najlepiej trzymało się naszych ziemskich organów słuchowych), a także kabel do ładowania sprzętu. Według danych producenta słuchawki są w stanie wytrzymać nawet do 180 godzin na jednym ładowaniu. Liczba jednak drastycznie spada w przypadku rozmów przez telefon - wtedy „przeżyją” jedynie około 5 godzin. Jeżeli jesteście nimi zainteresowani, to znajdziecie je na stronie ThinkGeek.com.

Jeżeli jednak wolicie bardziej, cóż, konwencjonalne rozwiązania, to ci sami producenci oferują nieco tańszą wersję słuchawek w kształcie ucha Spocka. Mianowicie jest to odmiana przewodowa, która jest dostępna za 29,99$. Zainteresowanych zapraszamy na stronę Fun.com.

Kiedy nowe odcinki Star Treka?

„Star Trek: Discovery” to powrót do telewizyjnych korzeni serii. Jego premiera odbyła się 24 września 2017 roku, po 12 latach od zakończenia ostatniego serialu z uniwersum Star Trek. Główną bohaterką jest siostra Spocka - Michael Burnham, która pełni funkcję dowódcy na statku Discovery. Według prognoz serial powróci z 2. sezonem dopiero w 2019 roku.

W grudniu 2017 roku się również informacje dotyczące zainteresowania Quentina Tarantino uniwersum Star Treka. Mówiło się o tym, że reżyser chciałby nakręcić film rozgrywający się w kosmosie i że nawet już rozmawiał o tym z Paramount i J.J. Abramsem. Według nowych doniesień, film powstanie, będzie dostępny tylko dla osób dorosłych, a scenariuszem zajmie się Mark L. Smith, który znany jest m.in. ze „Zjawy”. Data premiery nie jest znana.

Kamil Kacperski
Tagi: Star Trek