21.02.2017 10:38

„Nazywam się Bonduda”. Andrzej Duda jako James Bond w przeróbce zwiastunu „Spectre”

Twórcy przeróbki zamieszczonej na YouTubie postanowili wykorzystać twarze polskich polityków i stworzyć historię trzymającą w napięciu...

„Nazywam się Bonduda”. Andrzej Duda jako James Bond w przeróbce zwiastunu „Spectre”
foto: kadr z wideo

Głównym bohaterem nagrania jest prezydent RP Andrzej Duda, który tym razem występuje w roli 007 do zadań specjalnych. Pojawia się także Antoni Macierewicz jako „Q”, Bronisław Komorowski jako przeciwnik agenta Jej Królewskiej Mości i „sprawca całego bUlu” oraz Donald Tusk.

W parodii zwiastunu „Spectre”, 24. filmu o Jamesie Bondie, który miał swoją premierę w październiku 2015 roku, nie zabrakło oczywiście ujęć Warszawy i Pałacu Kultury i Nauki, protestującego tłumu zwolenników Komitetu Obrony Demokracji i... próby delegalizacji lewactwa. Zobaczcie, jak prezentuje się trailer dosłownie wbijającej w fotel produkcji „K.O.D.”

Autorzy filmu, który ukazał się na kanale Pustka Egzystencjalna, podkreślają, że nie chcieli urazić żadnej z osób, które pojawiły się w przerobionym wideo.

"

Film ten nie ma na celu nikogo obrazić. Jest on humorystycznym podsumowaniem tego wszystkiego, co mieliśmy wszyscy możliwość zaobserwować na polskiej scenie politycznej w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Nie zarabiamy też na publikacji tego filmu. Materiały w nim użyte to głównie oficjalny zwiastun filmu "Spectre", kilka wywiadów i relacji telewizyjnych oraz zdjęcia publiczne. "

Myślicie, że agent specjalny Duda wybrałby martini wstrząśnięte, nie zmieszane?

Justyna Kierzkowska
Tagi: #Duperele #James Bond