03.01.2018 16:06

Netflix pokazał reakcję kotów na odcinek z 2. sezonu „Stranger Things”

Dla kota pies to zawsze wróg. Nawet jeśli pochodzi z innego wymiaru...

Netflix pokazał reakcję kotów na odcinek z 2. sezonu „Stranger Things”
foto: kadr z serialu Stranger Things

2. sezon „Stranger Things” oprócz nowej „Gry o tron” był chyba najbardziej wyczekiwanym serialem 2017 roku. Nic dziwnego, że nasi czytelnicy wybrali tę produkcję najlepszym serialem Netfliksa. Chociaż od premiery minęło już sporo czasu, kontynuacja historii dzieciaków z Hawkins nadal wzbudza emocje wśród fanów. Platforma VOD już zapowiedziała 3. sezon, na który niestety będzie trzeba trochę poczekać. Żeby umilić czas swoim widzom, Netflix postanowił podzielić się wynikami dość ciekawego eksperymentu.

Głównymi bohaterami są oczywiście istoty, które cieszą się w Internecie (oprócz cycków) największą popularnością. Mowa o kotach! W 2. sezonie pocieszny Dustin postanawia zaopiekować się żyjątkiem przypominającym kijankę. Szybko okazuje się, że Dart jest tak naprawdę małym Demogrogonem. Faza przejściowa stwora przypomina trochę psa, stąd główni bohaterowie nazwali zgraję panoszących się po mieście istot z innego wymiaru demopsami. Zanim Dart dał się całkowicie ponieść swojej naturze, zjadł kota mamy Dustina. Netflix postanowił sprawdzić reakcję kotów na tę dość makabryczną scenę.

Okazało się, że puchate czworonogi nie tylko z zainteresowaniem oglądały pełne napięcia chwile grozy, ale również z przerażeniem zareagowały na fragment, w którym Dart w formie demopsa prezentuje się w pełnej krasie. Nie ma się co dziwić. W końcu stwór pożarł ich pobratymca! Netfilix udowodnił, że dobry serial potrafi budzić emocje nawet w innych gatunkach, a prastare animozje są aktualne nawet w innych wymiarach.

Na premierę 3. sezonu „Stranger Things” będziemy musieli poczekać prawdopodobnie do drugiej połowy roku 2019. Zawsze możecie jednak sprawdzić serial „Dark”, który nazywany jest niemiecką odpowiedzią na produkcję braci Duffer. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Stranger Things Netflix