02.11.2017 14:01

Neymar przebrał się za Jokera na Halloween

To się nazywa życie – najpierw wieczorem wygrywasz w Lidze Mistrzów na własnym stadionie 5-0 z Anderlechtem, strzelając jedną z bramek, a następnie idziesz na imprezę Halloweenową przebrany za największego złoczyńcę w świecie DC.

Neymar przebrał się za Jokera na Halloween
foto: materiały prasowe/C. Gavelle/PSG

Kapitan reprezentacji Brazylii w piłkę nożną zainspirował się wizerunkiem Jokera granego przez Jareda Leto w „Legionie Samobójców”. Neymar nie wcielił się w swoją rolę tak pieczołowicie jak aktor, ale trudno od niego wymagać depilacji całego ciała, czy wysyłania zużytych prezerwatyw do kolegów z drużyny, tylko po to żeby przebrać się na Halloween.

Nie mniej jednak strój piłkarza robi wrażenie i definitywnie różni się od niebiesko-bordowego trykotu Paris Saint-Germain, czy żółto-zielonego reprezentacji Brazylii, w których ostatnio Neymara mogliśmy podziwiać:

Piłkarz nieco zmienił wizualnie postać Leto – dodał kolorową soczewkę, bliznę na oku, a także pozostawił niepomalowane dłonie, które ozdobione ma tatuażami. Jednak wciąż pozostały niezmienne elementy charakterystyczne Jokera – zielone włosy, fioletowo-bordowa kamizelka oraz biały podkład na twarzy i mocno zaznaczone czerwone usta.

Z dokładnością godną jednego z najlepszych piłkarzy na świecie namalowane miał również charakterystyczne tatuaże Jokera, które wymyślone zostały przez reżysera „Legionu Samobójców”, Davida Ayera – literkę „J” pod okiem, a także słowo „Damaged” na czole.

Jesteśmy również ciekawi, czy zielony kolor włosów jest zabiegiem permanentnym, czy Neymar pomalował je jedynie jakimś sprayem – o tym, będziemy mogli się przekonać już w sobotę 4 listopada 2017 roku, kiedy to Paris Saint-Germain będzie grało mecz przeciwko Angers we francuskiej Ligue 1.

Kamil Kacperski
Tagi: Joker