07.05.2019 11:27

"Podły, okrutny, zły": Lily Collins twierdzi, że podczas zdjęć do filmu odwiedzały ją duchy ofiar Teda Bundy'ego

Wierzycie w duchy? Lily Collins wierzy. Młoda aktorka zapewnia, że w czasie kręcenia zdjęć do filmu "Podły, okrutny, zły" była odwiedzana przez duchy ofiar Teda Bundy'ego.

Foto: Julie Edwards/LFI/Avalon/Photoshot/East News, Glenwood Springs Post-Independen/Associated Press/East News
Foto: Julie Edwards/LFI/Avalon/Photoshot/East News, Glenwood Springs Post-Independen/Associated Press/East News

Motyw duchów jest fascynującym, często poruszanym tematem. Wiele osób neguje ich istnienie, są jednak tacy, którzy we wszelkich zjawiskach paranormalnych pokładają dość spore ilości wiary. Właśnie do tej drugiej grupy osób zalicza się 30-letnia aktorka Lily Collins, która twierdzi, że w trakcie pracy nad filmem "Podły, okrutny, zły" nawiedzały ją duchy ofiar seryjnego mordercy, Teda Bundy'ego.

Lily Collins nawiedzana przez duchy ofiar Teda Bundy'ego

Film "Podły, okrutny, zły" przedstawia historię jednego z najsłynniejszych i najbardziej krwawych seryjnych morderców w historii USA, Teda Bundy'ego. W rolę zbrodniarza brawurowo wcielił się Zac Efron, zaś Lily Collins wystąpiła jako jego dziewczyna, Elizabeth Kloepfer. W wywiadzie dla The Guardian młoda aktorka wyznała, że gdy przygotowywała się roli, była odwiedzana przez duchy ofiar Bundy'ego.

"

Zeszłam na dół po filiżankę herbaty, zachodząc w głowę, dlaczego znów się obudziłam. "

Collins przyznała, że każdej nocy przebudzała się dokładnie o godzinie 3:05, a budziły ją przebłyski obrazów, jakby wydarzeń po szamotaninie. Gdy sprawdziła w Google, co to może oznaczyć, wyczytała, że godzina 3:00 nad ranem to moment, w którym zasłona oddzielająca światy żywych i umarłych jest najcieńsza i wówczas zmarli mogą przenikać do naszego świata. Doszła zatem do wniosku, że właśnie to jej się przydarzyło, przyznając jednak, że ani trochę się nie bała. Brytyjska aktorka określiła duchy ofiar Teda Bundy'ego mianem "przyjaznych".

"

Nie czułam się przerażona, a wspierana. Jakby mówiły "Jesteśmy tu i słuchamy. Przybywamy, by Cię wesprzeć. Dziękujemy za opowiadanie tej historii". "

W innym wywiadzie Lily Collins opowiedziała o spotkaniu z Elizabeth Kloepfer, której postać odgrywa w filmie. Przyznała, że nie ma pojęcia, czy kobieta obejrzy film, gdyż byłoby to dla niej ciężkie doświadczenie, jednak wielokrotnie pojawiała się na planie zdjęciowym, służąc pomocą i wsparciem.

Zobacz także: >> "Podły, okrutny, zły", reż. Joe Berlinger [RECENZJA] <<

"Podły, okrutny, zły" - Kiedy premiera?

Film "Podły, okrutny, zły", w reżyserii Joe Berlingera, wejdzie na ekrany polskich kin już 10 maja 2019 roku. W filmie wystąpili między innymi Lily Collins, Zac Efron, John Malkovich, Kaya Scodelario, Jim Parsons oraz James Hetfield.

Zobacz też: >> Jak rola seryjnego mordercy wpłynęła na życie Zaca Efrona? <<

Tagi: Duperele