08.11.2017 11:10

Policja straszyła przestępców spoilerami „Stranger Things” 2

Policja z Michagan odkryła nowy sposób na walkę z przestępczością. Funkcjonariusze postanowili zastraszyć ewentualnych bandytów... spoilerami 2 sezonu „Stranger Things”. 

Policja straszyła przestępców spoilerami „Stranger Things” 2
foto: kadr z serialu Stranger Things

O tym, że „Stranger Things” to wielki hit nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Wystarczy przypomnieć sobie, co działo się tuż przed premierą drugiego sezonu produkcji Netfliksa. Warszawska stacja Veturilo zmieniła się we fragment miasteczka Hawkins, pojawiło się mnóstwo produktów nawiązujących do serialu, a halloweenowe kreacje 2017 roku obfitowały w postacie z serialu. Fenomen „Stranger Things” postanowili wykorzystać funkcjonariusze prawa z Michigan. Zastraszyli potencjalnych bandziorów... spoilerami.

Policjanci stwierdzili, że serial można zaprząc do walki z przestępczością. Na oficjalnym Twitterze policji East Lansing, pojawiła się zabawna informacja.

"

W tym tygodniu wykleiliśmy wszystkie ściany naszego aresztu spoilerami „Stranger Things”. Dodatkowa motywacja dla was, żeby w nim nie skończyć. "

Cela wyklejona spoilerami 2 sezonu „Stranger Things” to prawdziwe piekło na ziemi dla każdego bandyty, który jednocześnie jest fanem serialu. Być może funkcjonariusze nie powinni się ograniczać do jednej produkcji, ale w przyszłości wykorzystywać inne hity, takie jak „The Walking Dead”, „Wikingowie”, „Gra o tron”, czy „House of Cards”. Problemem będą jednak przestępcy, którzy nie oglądają seriali, albo są binge-racerami...

Czy straszenie spoilerami to dobry sposób na walkę z przestępczością?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: #Duperele #Netflix #Stranger Things