21.02.2018 15:18

Postacie z „Gwiezdnych Wojen” śpiewają piosenkę o Hanie Solo

Sława Hana Solo jest tak wielka, że powstała piosenka o tym bohaterze. 

Postacie z „Gwiezdnych Wojen” śpiewają piosenkę o Hanie Solo
foto: kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi

Fani „Star Wars” są zgodni. Jednym z najbardziej lubianych bohaterów kosmicznej sagi jest Han Solo. W większości zestawień przegrywa jedynie z Darthem Vaderem, ale bardzo często ląduje na drugim miejscu. Nic dziwnego, że Lucafilm zdecydowało się stworzyć drugi spin-off „Gwiezdnych Wojen” w całości poświęcony temu bohaterowi. W filmie „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie” zobaczymy młodość słynnego przemytnika. Produkcja Rona HowardaAldenem Ehrenreichem w roli tytułowej wejdzie do kin już 25 maja 2018 roku. Fani z niecierpliwością czekają na moment, w którym na własne oczy przekonają się, czy warto było czekać tyle lat na film o Solo.

Han Solo bohaterem piosenki

Podczas Super Bowl 2018 zaprezentowano w końcu długo wyczekiwany zwiastun najnowszej produkcji Lucasfilm. Wielu widzów było rozczarowanych, ale trudno ocenić całą produkcję po jednym trailerze, więc z opiniami należy wstrzymać się do premiery. Pociesza fakt, że Ehrenreich konsultował swoją rolę z oryginalnym odtwórcą Hana Solo - Harrisonem Fordem. Aby umilić oczekiwanie na premierę filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie”, fani tworzą przeróżne internetowe dzieła, składające hołd bohaterowi Rebeliantów. W połowie lutego pisaliśmy o nieoficjalnym serialu anime poświęconemu Solo. Tym razem mamy dla Was, coś bardziej humorystycznego - piosenkę złożoną z fragmentów „Gwiezdnych Wojen”. 

Youtuber znany jako Eclectic Method, który słynie z rozmaitych remiksów, postanowił wziąć na warsztat legendarnego bohatera. Do specjalnie przygotowanego bitu wkleił urywki scen z kosmicznej sagi, tworząc tym samym piosenkę śpiewaną przez postacie z uniwersum „Star Wars”. Zobaczcie sami:

Większą część wykonuje oczywiście główny bohater. Fragmenty pochodzą z ikonicznych scen, zarówno oryginalnej, jak i nowej trylogii oraz z mniej znanych momentów. Pojawiają się nawet krótkie solówki na blasterze! Chociaż wideo zostało stworzone w celach humorystycznych, trudno nie odnieść wrażenia, że Eclectic Method przygotował piosenkę, by złożyć swoisty hołd tej postaci.

Oczekiwanie na „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie” może umilić Wam również wersja DVD i Blu-ray VIII epizodu „Star Wars”, którego premiera zapowiedziana została na połowę marca 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Han Solo Han Solo: Gwiezdne wojny – historie Duperele Harrison Ford Gwiezdne wojny Star Wars