17.03.2017 09:00

Power Rangers z własnymi donatami

Aby móc się nazywać wojownikiem Power Rangers trzeba skądś czerpać moc. Zastrzyk cukru powinien rozwiązać sprawę.

Power Rangers z własnymi donatami
foto: materiały prasowe + Dzik Pejnta

Już 24 marca 2017 roku na ekranach kin w Polsce Power Rangers zaprezentują się w zupełnie nowej odsłonie. Słynny serial z lat 90. jest punktem wyjścia do zrealizowanego z rozmachem filmowego widowiska. Wkrótce rozpocznie się nowy rozdział w historii różnokolorowych wojowników.

Rangersi oczywiście posiadają supermoce, o których nikt nie śnił w najodważniejszych snach. Otrzymali je z dalekiego kosmosu, ale na pewno też musieli posilić się czymś na ziemi. Rozsmakowali się w Dunkin’ Donuts. W związku z tym powstały specjalne, dedykowane Rangersom donaty. Będzie je można kupić we wszystkich kawiarniach wspomnianej marki już od 17 marca 2017.

Co najbardziej interesujące nabywając takiego donata, będzie można wygrać zaproszenie na specjalny przedpremierowy pokaz filmu. Oto jak się prezentują:

image007

Kolorystyka donatów to oczywiście nawiązanie do Rangersów. Tymi na ekranie będą zupełnie nowi aktorzy - Dacre Montgomery jako Jason (Czerwony Wojownik), RJ Cyler jako Billy (Niebieski Wojownik), Naomi Scott jako Kimberly (Różowa Wojowniczka), Becky Gomez jako Trini (Żółta Wojowniczka) oraz Ludi Lin jako Zack (Czarny Wojownik).

O czym opowie film w reżyserii Deana Israelite'a na podstawie scenariusza Johna Gatinsa? Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

Na ekranie oprócz wyżej wymienionych zjawią się również Elizabeth Banks oraz Bryan Cranston.

Który wojownik Power Rangers jest Twoim ulubionym?

Robert Skowronski
Tagi: Power Rangers