26.04.2019 16:03

Powstała aplikacja, która informuje kiedy wyjść do toalety podczas seansu "Avengers: Endgame"

RunPee App służy użytkownikom w planowaniu seansów filmowych w ten sposób, by wyjść do toalety w najmniej ważnym momencie danej produkcji. Wszystko po to, aby stracić z oglądania jak najmniej. 

Thor
foto: kadr z filmu

"Avengers: Endgame" jest zakończeniem całej sagi Marvel Cinematic Universe, która przez ponad 10 lat pojawiała się na ekranach kin i zdobyła setki milionów fanów na całym świecie. Najnowsza produkcja MCU jest jednocześnie najdłuższym tworem w historii Marvel Studios, ponieważ łącznie z napisami końcowymi trwa ponad 3 godziny. Taki czas trwania może skutecznie utrudnić seans osobom, które nie posiadają zbyt wytrzymałego pęcherza.

Avengers: Endgame - kiedy wyjść do toalety?

Jeszcze przed premierą krążyły plotki, że Disney rozważa włączenie do seansów "Avengers: Endgame" kilkunastominutowej przerwy, aby ci mniej wytrzymali również mogli komfortowo obejrzeć cały film. Plan jednak nie doszedł do skutku, a nowy film o Avengerach i Thanosie trafił do kin bez żadnych przerw. Powstała jednak aplikacja, która pomoże wam w wybraniu najbardziej dogodnego momentu na wyjście do toalety podczas "Avengers: Endgame".

Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Przeczytaj także Iron Man, Thor, Hulk, Kapitan Ameryka, Black Widow, Hawkeye - co stało się z bohaterami w "Avengers: Endgame"?

Z pomocą przyszli twórcy RunPee, którzy pokazują dokładny moment w filmie, który jest najbardziej dogodny do wyjścia na szybkie załatwienie potrzeb fizjologicznych. Twórcy pokazują to za pomocą osi czasu, opisując jednocześnie, co dzieje się na ekranie w momencie, gdy mamy wyjść do toalety:

peetime-screen_peetime-meta

A tak sami twórcy PeeRun opisali swoje dzieło na stronie internetowej:

"

Wszyscy mieliśmy chyba taką sytuację, że bawimy się dobrze w kinie, aż tu nagle wzywa nas natura. Zaczyna się od szeptu, po czym staje się krzykiem. Zanim się zorientujemy, zaczynamy się skupiać na naszym pęcherzu, a nie na filmie. Z pomocą RunPee możecie się w pełni skupić na oglądaniu. Zawsze oglądamy wszystkie nowe produkcje, aby odnaleźć sceny, w których wyjście do toalety wyrządzi najmniejsze obrażenia dla waszego seansu. "

Avengers: Endgame - data premiery

Film "Avengers: Endgame" trafił do kin 25 kwietnia 2019 roku i z miejsca stał się ogromnym hitem, bijąc rekordy popularności w Chinach. Produkcja spotkała się również ze świetnymi ocenami ze strony krytyków. Czas pokaże, czy fani również będą zachwyceni.

Czy użyjecie aplikacji podczas seansu "Avengers: Endgame"?

Kamil Kacperski
Tagi: Avengers Disney Marvel Avengers 4