08.03.2018 15:36

Powstała gra planszowa na bazie filmu „Avengers: Infinity War”

Gra planszowa przeznaczona jest dla 2-4 graczy, a w zestawie znajdziemy ponad 190 różnych elementów. Wśród nich znajdziemy m.in. mini figurkę Thanosa, zainspirowaną jego wyglądem w filmie braci Russo.

Kapitan Ameryka i Czarna Pantera
foto: kadr z wideo

Data premiery „Avengers: Infinity War” zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że machina promocyjna Disneya rusza z pełną mocą, nie zatrzymuje się i nie zostawia jeńców. Widzieliśmy już figurki, które zdradzały nowości fabularne, czy zwiastuny i plakaty zapowiadające filmy. Teraz przyszła pora na jedną z najciekawszych propozycji dla bardziej oddanych fanów superherosów Marvela. Najlepiej takich, którzy nie pogardzą też dobrą grą planszową.

Mianowicie chodzi o planszówkę zatytułowaną „Thanos Rising: Avengers Infinity War”. Pozycja powstała w ramach współpracy między Marvelem a USAopoly, Inc. Nie znane są do końca zasady gry, wiadomo jednak, że celem graczy jest zatrzymanie i pokonanie Thanosa, który pojawił się na Ziemi, aby zebrać wszystkie Kamienie Nieskończoności, dzięki którym mógłby zniszczyć galaktykę.

Avengers kontra Thanos

Oprócz tego wiemy, że tytuł jest przeznaczony dla 2-4 graczy, którzy będą mogli wcielić się w dowolnych członków Avengerów i Strażników Galaktyki. W zestawie znajdzie się ponad 190 elementów: wśród nich karty postaci, kostki do gry, talizmany i monety:

Cena produktu wynosi 50 dolarów bez jednego centa, natomiast sama gra planszowa „Thanos Rising: Avengers Infinity War” zostanie udostępniona do sprzedaży w kwietniu 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Avengers