20.08.2018 13:36

Powstała sztuka teatralna na podstawie „Naruto”. Zobaczcie pierwszy klip z produkcji

W Tokio pokazywane będzie przedstawienie o Naruto, czyli wojowniczym nindży dzierżącym potężne moce. Zobaczcie, jak aktorska produkcja prezentuje się w akcji.

Naruto Live Play
foto: kadr z wideo

A mówią, że filmowe adaptacje anime i mangi są słabe. Nie tym razem - tym razem przygody Naruto będziemy mieli okazję obejrzeć na deskach teatru w nowym przedstawieniu, które będzie wystawiane w Tokio. Produkcja będzie dramatem, a jej głównym bohaterem, jak nietrudno się domyślić, jest Naruto Uzumaki, dzielny wojownik ninja.

Teatr Shinbashi Enjubo pokazał na swoim kanale zapowiedź „Naruto”, która jest złożona z różnych fragmentów produkcji. Widzimy w nich takie postaci jak Sasuke, Itachi, Kakashi czy Sakura. Aktorzy spędzili sporo czasu w pokoju do charakteryzacji, a na szczególną uwagę zasługują charakterystyczne paski na twarzy Naruto, które zdecydowanie nawiązują do pierwowzoru:

Naruto - film aktorski

Trochę późno Was informujemy o tym przedstawieniu - premiera „Naruto” odbyła się 4 sierpnia 2018 roku, a samo przedstawienie będzie pokazywane jedynie do 27 sierpnia. Zatem jeżeli chcecie obejrzeć spektakl, to musicie się mocno spieszyć. Nie martwcie się, jeśli jednak nie uda Wam się dotrzeć do Tokyo - Naruto niedługo będzie bohaterem hollywoodzkiego filmu aktorskiego.

Pierwsze informacje o tym projekcie pojawiły się już pod koniec 2016 roku. Dowiedzieliśmy się wtedy, że film powstanie w wytwórni Lionsgate, a reżyserią „Naruto” zajmie się Michael Gracey. Produkcja zapewne opowie o początkach młodego nindży, czyli nauce swojego rzemiosła, a także zalążkach znajomości z Sasuke, Kakashim czy Sakurą. Na razie nie znamy daty premiery produkcji.

Serial animowany „Naruto” liczy sobie ponad 600 odcinków, a obecnie emitowany jest program „Boruto”, w którym głównym bohaterem jest jego syn, tytułowy Boruto. Na całym świecie sprzedano około 235 milionów zeszytów mangi opowiadających o przygodach sympatycznego wojownika.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Anime