18.07.2016 13:08

Poznaj bohaterów „Legionu samobójców”

Udostępnione zostały krótkie materiały wideo, w których prezentują się kolejni bohaterowie nowego dzieła Davida Ayera.

Poznaj bohaterów „Legionu samobójców”
foto: kadr z wideo

Harley Quinn, Deadshota, Ricka Flaga czy Jokera poznaliście już dzięki licznym zajawkom filmu. Studio Warner Bros. pokazało już kilka zwiastunów, w tym też ten, w którym rozbrzmiewa utwór „Bohemian Rhapsody” z repertuaru Queen, przedstawiono nam także humorystyczne spoty telewizyjne.

„Legion samobójców” pokaże nam prawdziwym zbiór osobistości. Jednak w tym gronie największą sensację wśród widzów wywołuje Joker. Taka jest rola tej postaci, więc nie powinno to szczególnie dziwić. W szalonego błazna na ekranie pokaże nam Jared Leto. Dowiedzieliśmy się już o tym, jak aktor mógł być ofiarą gazu pieprzowego, jak ćwiczył swój śmiech na przechodniach, co wysyłał obsadzie czy co oznaczają jego tatuaże.

Powiedziano o nim bardzo wiele, ale tytułowy legion jest równie ważny. Bohaterowie chyba poczuli się trochę zaniedbani, gdyż postanowili się nam przedstawić poprzez krótkie materiały wideo. Dzięki nim możemy się dowiedzieć o nich kilku ciekawostek, np. poznać ulubiony dowcip Jokera, o tym, że Killer Croca nie powinno się karmić, czy z jakieś odległości Deadshot wciąż pozostaje śmiertelnym zagrożeniem. Oto oni:

W „Legionie samobójców” zobaczymy też postać Batmana, w którego podobnie jak w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” wcielił się Ben Affleck. David Ayer opowiedział dlaczego zdecydował się wprowadzić na ekran postać Mrocznego Rycerza:

"

Ma on swój cel w tym co robi. Nie mogliśmy opowiedzieć historii w filmie bez Batmana. Zbyt wiele z przedstawionych postaci miało z nim styczność przed zostaniem umieszczonym w zakładzie Belle Reve. "

Przypominamy, że „Legion samobójców” został oznaczony kategorią wiekową PG-13, a do naszych kina zawita 5 sierpnia 2016 roku. W wersji z polskim dubbingiem głosu Jokerowi granemu przez Leto użyczył Borys Szyc.

Jak Wam się podobają nowe materiały promujące „Legion samobójców”?

Robert Skowronski
Tagi: Suicide Squad