31.10.2017 12:25

Przeciwnik Thora czy mebel z IKEI? Twórcy „Ragnarok” w absurdalnym quizie

Skandynawskie nazwy nie są łatwe do wymówienia, a co dopiero do zapamiętania. Tom Hiddleston, Taika Waititi i Tessa Thompson przyjęli wyzwanie i sprawdzili swoją wiedzę o Thorze oraz... meblach z IKEI!

Przeciwnik Thora czy mebel z IKEI? Twórcy „Ragnarok” w absurdalnym quizie
foto: IGN/YouTube

„Thor: Ragnarok” stał się ogromnym hitem. Chociaż Amerykanie wciąż czekają na premierę 3. części przygód boga piorunów, film zarobił już 100 milionów dolarów w krajach, w których jest wyświetlany. My również byliśmy na nowej propozycji od Marvel Studios i przygotowaliśmy dla Was recenzję. Tymczasem promocja „Thora: Ragnarok” w Internecie przybiera coraz bardziej zabawne formy. Serwis IGN przygotował quiz, w którym wzięły udział gwiazdy i reżyser filmu.

Taika Waititi w pojedynkę stanął naprzeciw dwuosobowego składu Toma Hiddlestona (Loki) i Tessy Thompson (Valkyrie). Twórcy quizu wykazali się sporą fantazją. Pojawiły się trudne pytania z zakresu komiksowych przygód Thora oraz... mebli z sieci sklepów IKEA. Zarówno syn Odyna, jak i szwedzka firma pochodzą ze Skandynawii. Trudne do wymówienia nazwy mebli są bardzo podobne do zawiłych imion przeciwników gromowładnego boga. Czy twórcy „Thora: Ragnarok” poradzili sobie z zadaniem? Sprawdźcie sami!

Chociaż Waititi szedł początkowo jak burza (z piorunami oczywiście), Hiddleston i Thompson pod koniec go dogonili. Pojedynek zakończył się remisem. Przy okazji mogliśmy się dowiedzieć, że filmowiec planował użyć postaci komiksowego Perrikusa, a Tessa Thompson... miała w swoim domu kilka biurek NORDEN. Jak widać, w życiu może się przydać zarówno wiedza z zakresu komiksu, jak i meblarstwa. Humorystyczna forma quizu w ogóle nie zdziwi nikogo, kto widział „Thora: Ragnarok”. Waititi ma w swoim dorobku wiele komedii, więc w filmie pojawia się sporo żartów. A Wy znaliście odpowiedzi na pytania z quizu? Jeśli odpowiedź jest pozytywna, to nasz QUIZ będzie dla Was bułką z masłem.

Udało Ci się poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Tom Hiddleston Thor Thor: Ragnarok