15.05.2017 15:38

QUIZ: Jak dobrze znasz „Piratów z Karaibów”?

Rozwiąż quiz na Antyradio.pl i sprawdź czy jesteś znawcą serii „Piraci z Karaibów”, czy tylko kolejnym szczurem lądowym.

QUIZ: Jak dobrze znasz „Piratów z Karaibów”?
foto: kadr z filmu + Dzik Pejnta

Zapoczątkowana w 2003 roku seria już wkrótce doczeka się piątej odsłony. „Zemsta Salazara” wkroczy na ekrany już 26 maja 2017 roku, a do swojej słynnej roli powróci Johnny Depp. Tym razem w pogoń za Jackiem Sparrowem ruszy Kapitan Salazar grany przez Javiera Bardema i jego zgraja duchów. W obsadzie pojawią sie również Kaya Scodelario, Brenton Thwaites i Golshifteh Farahani, Orlando Bloom, Geoffrey Rush jako Barbossa, Kevin McNally w roli Joshameego Gibbsa, Stephen Graham jako Scrum oraz Paul McCartney.

Już od 14 lat Johnny Depp dostarcza nam rozrywki ze swoją kreacją wiecznie pijanego i popadającego w tarapaty pirata. To kino wypełnione akcją, szpadą i czarną flagą z czaszką stojące. Czy oglądaliście kolejne odsłony odpowiednio uważnie? Sprawdźcie swoją wiedzę na temat „Piratów z Karaibów”:

QUIZ: Jak dobrze znasz „Piratów z Karaibów”?

Rozwiąż QUIZ
QUIZ: Jak dobrze znasz „Piratów z Karaibów”?

Polecamy także inne nasze filmowe quizy. Czy dopasujecie zombie, scenę morderstwa, Batmana lub fryzurę Nicolasa Cage'a do właściwego filmu, jak dobrze znacie King Konga, Power Rangers, filmy z rekinami, słynnych reżyserów, serię „Obcy” dzieła Marvela, cytaty z polskich komedii czy „Kevina samego w domu”? Dowiedzcie się także którym rycerzem Jedi jesteście.

Tagi: #Duperele #Piraci z Karaibów #Quiz