08.05.2019 13:31

Ryan Reynolds udostępnił za darmo cały film "Detektyw Pikachu"! Zobaczcie wideo

Aktor podkładający głos głównemu bohaterowi podzielił się na Twitterze całym, pełnym filmem "Pokemon: Detektyw Pikachu" na kilka dni przed jego amerykańską premierą.

Pikachu
foto: kadr z wideo

"Detektyw Pikachu" to pierwszy pełnometrażowy aktorski film osadzony w świecie Pokemon. Szalenie popularna marka nareszcie doczekała się poważnego, hollywoodzkiego projektu, w którym głównymi bohaterami są kieszonkowe potworki. Dlatego prawdopodobnie twórcy nie będą za bardzo zadowoleni z faktu, że Ryan Reynolds udostępnił "Detektywa Pikachu" na YouTubie dosłownie kilka dni przed jego oficjalną amerykańską premierą.

Detektyw Pikachu - cały film trafił do sieci

Reynolds użył w tym celu "fałszywego" konta o nazwie... Inspector Pikachu. Aktor sam zresztą wskazał winowajcę, oznaczając pod przeciekiem Warner Bros. i oficjalny profil Detektywa Pikachu. Warto również wspomnieć o tym, że w samym materiale widnieje znak wodny z nazwiskiem Ryana Reynoldsa. Trzeba przyznać, że aktorowi nie do końca udało się zachować anonimowość. No cóż, przynajmniej możemy w spokoju obejrzeć "Detektywa Pikachu" na kilka dni przed jego oficjalną premierą. Łapcie popcorn, siadajcie wygodnie i przygotujcie się na seans:

Pikachu
Pikachu
Przeczytaj także Granie w Pokemony zmienia mózg. Odnaleziono obszar pobudzany przez Pikachu

A oto odpowiedź Reynoldsa:

Detektyw Pikachu - kiedy premiera?

Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych akcji marketingowych od czasów "Deadpoola" z... Ryanem Reynoldsem w roli głównej. Aktor musi być naprawdę uwielbiany przez twórców reklamowych, które mogą sobie pozwolić na zabawę wizerunkiem publicznym Kanadyjczyka i stworzyć wszystkie te wspaniałe materiały promocyjne.

Niestety, na seans "Detektywa Pikachu" przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Chociaż film trafi do zagranicznych kin już 10 maja 2019 roku, to oficjalna polska premiera będzie miała miejsce 31 maja 2019 roku. 

Tagi: Pokemon Ryan Reynolds Detektyw Pikachu