05.08.2019 12:44

Ryan Reynolds zareagował na mema z Pikachu: "jestem w piekle"

W sieci dużą popularność osiągnęło ostatnio zdjęcie wielkiego pluszaka Pikachu, który wygląda jakby widział w życiu za dużo śmierci i zniszczenia. Wyniszczony psychicznie Pokemon przykuł oko samego Ryana Reynoldsa.

Ryan Reynolds
foto: Sipa USA/Sipa USA/East News

Niedawno Ryan Reynolds stał się oficjalnym ambasadorem kieszonkowych stworków w Hollywood. Wszystko dlatego, że sam przecież wystąpił w "Detektywie Pikachu", czyli pierwszym filmie live action o Pokemonach. Główny bohater produkcji od czasu premiery dość często udostępnia na swoim Twitterze memy związane z Pikachu i całą serią. Tym razem podzielił się niepokojącym zdjęciem pluszaka, który wygląda jakby widział w swoim życiu za dużo.

Ryan Reynolds ostro o pluszaku Pikachu: jestem w piekle

Pokemony to obecnie najlepiej zarabiająca franczyza w branży rozrywkowej, a lwia część ich przychodów pochodzi ze sprzedaży koszulek, pluszaków, zabawek i wszelkiej innej maści gadżetów. Jednym z nich jest wspomniany pluszak-gigant, który przedstawia Pikachu po załamaniu nerwowym albo bardzo ciężkim weekendzie.

Pewna fanka zrobiła zdjęcie zabawce, a następnie zapytała się Reynoldsa na Twitterze, czy to on jest w środku tego pluszaka. Aktor był nieco przerażony całą sytuacją:

"

- Bądźmy szczerzy: czy Ryan Reynolds ukrywa się w tym wielkim Pikachu?

- Bądźmy szczerzy: jestem w je*anym piekle.  "

Pokemony jako świadkowie na ślubie
Pokemony jako świadkowie na ślubie
Przeczytaj także Nietypowy ślub w Japonii. Świadkami były Pokémony

A oto wspomniany Pikachu w wersji dla leniwych. Reakcja pani Kate Gray jest bardzo na miejscu i kompletnie się z nią zgadzamy:

Film "Detektyw Pikachu" zadebiutował w kinach w czerwcu 2019 roku. Obecnie produkcja trafiła do sprzedaży cyfrowej. Warner Bros. nie potwierdził jeszcze oficjalnie kontynuacji, ale film zdobył niezłe oceny od krytyków i widzów, a także zarobił sporo pieniędzy w box-offisie, zatem powstanie sequela jest prawdopodobnie nieuniknione. 

Zobacz także: Nowy Pokemon stopi wasze serca 

Tagi: News Pokemon Ryan Reynolds Detektyw Pikachu