30.01.2017 10:23

Samara z „The Ring” nastraszyła prowadzących z telewizji śniadaniowej

Tym razem akcja promocyjna „Rings” przeniosła się do stacji NBC i programu śniadaniowego. Zobaczcie efekty.

Samara z „The Ring” nastraszyła prowadzących z telewizji śniadaniowej
foto: kadr z wideo

Kiedy prowadzący przynudzają z rana kolejnymi tematami, których wartość jest zbliżona do tej opisującej zeszłoroczny śnieg, przydałoby się coś co ożywi usypiający program z telewizji śniadaniowej. Pobudka, ledwo otwarte oczy, przeżuwanie kolejnych kęsów porannego posiłku w żółwim tempie spowodowanym tym, że znajdujemy się na granicy jawy i snu.

Aż tu nagle, zupełnie znienacka, z walizki wypełza Samara szerząc terror wśród grupy prowadzących. Skrajna niedorzeczność, ale efekt piorunujący. Podobnie zresztą, gdy długowłosa dziewczynka z „The Ring” straszyła klientów działu RTV w jednym z amerykańskich supermarketów. Wówczas było to działanie promocyjne filmu „Rings” wymyślone przez agencję Thinkmodo.

Tym razem oglądamy sytuację na żywo z programu „Today” emitowanego na NBC. Ciężko powiedzieć czy reakcja prowadzących (zwłaszcza pań) była spontaniczna czy też wyreżyserowana, ale pewne jest to, że Samarze udał się kolejny prank, a my ponownie możemy pokładać się na podłodze ze śmiechu:

„Rings”, które nawiedzi polskie kina już 3 lutego 2017 roku, jest dziełem wyreżyserowanym przez F. Javiera Gutierreza. Będzie to trzecia część trylogii zapoczątkowanej w 2002 roku, a na ekranie pojawią się tacy aktorzy, jak Aimee Teegarden, Johnny Galecki czy Laura Wiggins.

Historia zostanie opowiedziana z perspektywy młodej kobiety, która jest bardzo zatroskana o swojego chłopaka Holta (Alex Roe). By go uratować Julia postanawia obejrzeć tajemniczą kasetę wideo. Wkrótce dowiaduje się, że zostało jej siedem dni życia.

Robert Skowronski
Tagi: The Ring