23.01.2017 12:51

„Spider-Man: Homecoming” jako 8-bitowa gra wideo

Nie możecie się doczekać nowej produkcji Marvela z Tomem Hollandem w roli głównej? To wideo nieco umili Wam czas...

„Spider-Man: Homecoming” jako 8-bitowa gra wideo
foto: kadr z wideo

„Spider-Man: Homecoming” w reżyserii Johna Wattsa to już trzecia wysokobudżetowa wersja przygód Człowieka-Pająka, jaką będziemy mogli oglądać w kinach od początku XXI wieku. Tym razem jego przygody zostaną włączone do rozgrzewającego widzów na całym świecie filmowego uniwersum Marvela, co zapowiedział już film „Kapitan Ameryka - wojny bohaterów”.

Dla Toma Hollanda będzie to dopiero początek: aktor podpisał umowę na trzy duże filmy oraz trzy występy gościnne w pozostałych produkcjach. Pierwszą z jego pełnowymiarowych przygód poznamy już 14 lipca 2017 roku, a jej przedsmak poznaliśmy już w trailerze i na zdjęciach z planu. 

Czy wraz z filmem doczekamy się oficjalnej gry komputerowej? Poprzednie dwa filmy doczekały się swoich growych adaptacji, jednak Sony prowadziło pod tym względem odmienną politykę niż Disney. Studio Insomniac Games zapowiedziało co prawda nowy, pełnowymiarowy tytuł, wciąż jest on jednak owiany tajemnicą i nie będzie związany z nowym filmem.

Na szczęście wciąż możemy przebierać w starszych tytułach ze Spider-Manem: od klasycznych tytułów z PSX-a po rozbudowane Spider-Man: Shattered Dimensions z poprzedniej generacji konsol. Natomiast jeśli w Waszej duszy grają klimaty retro... Powinien Wam się spodobać ten filmik. Znany nam już trailer filmu Johna Wattsa został w nim zaadaptowany na 8-bitową grę.

Urocze wideo obejrzycie poniżej:

Podobało się? Sprawdźcie też, jak w takiej konwencji prezentowałyby się „Doctor Strange”, „Stranger Things”, „Breaking Bad” oraz „Halloween”. Widzieliśmy już także połączenie „Predatora” i Contry. A jeśli filmy do dla Was za mało, posłuchajcie też, jak w 8-bitowej stylistyce brzmią utwory Metalliki, Toola i Linkin Park oraz reprezentanci hair metalu.

Czekacie na „Spider-Man: Homecoming”?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Spider-Man