31.07.2019 10:41

W chacie Hoppera ze "Stranger Things" powstał escape room

Chata Hoppera ze "Stranger Things" już przeszła do historii. Teraz powstał w niej... escape room. Fani serialu Netfliksa mogą przeżyć w niej niesamowitą przygodę.

"Stranger Things"
YouTube/Netflix

Tego domu wielu widzów mu zazdrościło. Komendant policji, Jim Hopper, mieszkał w drewnianej chacie pośrodku lasu. Teraz każdy fan "Stranger Things" będzie mógł odwiedzić oryginalny dom bohatera. Wszystko dlatego, że w chacie powstał escape room.

Zobacz także: Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu "Stranger Things"? Znamy datę rozpoczęcia zdjęć!

"Stranger Things": w domu Hoppera powstał escape room

Escape room to niezwykle popularna forma rozrywki, w której uczestnicy zostają zamknięci w pomieszczeniu. Żeby się z niego wydostać, muszą rozwiązać skomplikowaną zagadkę. 

Teraz escape room został otwarty w oryginalnej chacie Jima Hoppera ze "Stranger Things". Fani serialu od platformy Netflix już zacierają ręce na tę niesamowitą zabawę.

"Orange is the New Black"
"Orange is the New Black"
Przeczytaj także Beata Kozidrak w "Orange is the New Black"? Netflix umie promować swoje seriale

Escape room otwarty jest oczywiście w Stanach Zjednoczonych. Chata Hoppera znajduje się obecnie w centrum rozrywki Sleepy Hollow Road w Powder Springs, w stanie Georgia. Miejscowość znajduje się godzinę drogi od Atlanty, w której kręcone jest miasteczko Hawkins, miejsce akcji "Stranger Things". 

Żeby wziąć udział w zabawie, trzeba zapłacić 33 dolary za osobę. Można też wybrać się do chaty z grupą przyjaciół. 10-osobowy karnet kosztuje 309 dolarów.

Zobacz także: Gwiazdor "Stranger Things" pochwalił się talentem muzycznym. Posłuchajcie jego pierwszego singla

Tagi: Stranger Things Netflix