07.02.2018 16:23

Tak wyglądają rozbierane sceny w „Koronie królów”. „Gra o tron” ma się czego obawiać?

Twórcy „Korony królów” dotrzymują słowa i powoli pokazują, że serial naprawdę jest odpowiedzią na „Grę o tron”. Przynajmniej jeśli chodzi o nagość. Czekamy tylko na smoki!

Tak wyglądają rozbierane sceny w „Koronie królów”. „Gra o tron” ma się czego obawiać?
foto: kadry z seriali Korona królów, Gra o tron

Porównania „Korony królów” do „Gry o tron” nie okazały się na wyrost! Przynajmniej jeśli chodzi o niektóre elementy. Chociaż w serialu dla większości postaci największą rozrywką jest post, pojawiła się iście grzeszna scena. I to po raz drugi! O pierwszym fragmencie z golizną w roli głównej pisaliśmy już przy okazji recenzji dwóch pierwszych odcinków dzieła Telewizji Polskiej. Tym razem „Korona królów” przeszła najśmielsze oczekiwania! I to przed 23:00!

„Korona królów” - rozbierane sceny

W pierwszym odcinku mieliśmy okazję zobaczyć pośladki Aldony (Marta Bryła), która, jak na pogankę przystało, kąpała się naga w jeziorze. Jednak 22 odcinki później twórcy zaszaleli i postanowili pokazać jeszcze bardziej odważną scenę kąpieli! Tym razem widzimy aż 3 bohaterki - Aldonę, Cudkę (Paulina Lasota) i jeszcze jedną dwórkę żony Kazimierza (Mateusz Król). Jak się to skończyło? Zobaczcie sami: 

Cudka całkowicie rozebrana kąpie się w wielkiej balii, w czym pomaga jej koleżanka. Nagle dziewczyna postanawia się powygłupiać, oblewa ubraną jedynie w halkę dwórkę wodą i wciąga ją do kąpieli. Pojawia się nawet pocałunek! Co prawda w czoło, ale nikt nie spodziewał się takich momentów w serialu TVP. Na koniec do komnaty wchodzi Kazimierz. Widzi, co się wyprawia i ze zdumieniem na twarzy natychmiast opuszcza pomieszczenie. 

„Korona królów” jak „Gra o tron”

Trudno powiedzieć, czy to zamierzone nawiązanie, czy jedynie zbieg okoliczności, ale bardzo podobna scena pojawia się w słynnym serialu HBO „Gra o tron”. W jednym z odcinków widzimy kąpiącą się Daenerys (Emilia Clarke), której w kąpieli pomaga jej wierna służąca. Nagle do namiotu wkracza Daario (Ed Skrein) w przebraniu Nieskalanego z propozycją nie do odrzucenia. W tym wypadku reakcja mężczyzny na nagą kobietę wyglądała nieco inaczej niż w „Koronie królów”.

No cóż,  tylko czekać aż w serialu TVP pojawią się upragnione przez fanów fantasy smoki. Wszystko przed nami. W końcu Kazimierz rezyduje w Krakowie, więc kto wie... Coś czujemy, że nie trzeba długo czekać na wysyp nowych memów.

Co sądzisz o rozbieranej scenie z „Korony królów”?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Duperele Gra o tron Korona królów