17.10.2016 12:10

„Teoria wielkiego podrywu” z klocków LEGO

Duńskie klocki to jeden z głównych produktów eksportowych kraju, któremu udało się nawet zawładnąć małym ekranem. Zobaczcie, jak wyglądałaby „Teoria wielkiego podrywu” z bohaterami z klocków.

„Teoria wielkiego podrywu” z klocków LEGO
foto: kadr z wideo

Postacie z LEGO wystąpiły m.in. w „LEGO Przygoda”, zaś w 2017 roku mają powrócić w „The LEGO Batman Movie”. Zabawka pozwalająca zamienić się w konstruktora od wielu lat pozostaje jedną z ulubionych dziecięcych rozrywek, ale i widzowie mają wobec niej słabość, podobnie jak i samo środowisko filmowe. Przypominamy, że „LEGO Przygoda” ubiegało się o Oscara dla najlepszej piosenki oraz o Złoty Glob jako najlepszy film animowany.

Jak wiadomo coraz większym uznaniem cieszą się produkcje telewizyjne. Niekiedy swoją jakością przewyższą nawet to co możemy oglądać w kinach. Niegdyś skazane na życie w cieniu filmów pełnometrażowych, dziś robią prawdziwą furorę. Klocki LEGO skutecznie zawładnęły wielkim ekranem, przyszła więc pora na opanowanie programów telewizyjnych i tych z serwisów streamingowych. 

Wszystko tu do siebie pasuje, gdyż „Teoria wielkiego podrywu” to historia czterech jajogłowych, którzy tak samo zafascynowani są fizyką i astronomią, co komiksami oraz całą resztą geekowskich gadżetów. Leonard, Sheldon, Howard i Raj to fani superbohaterów, a także gier RPG, ale w ciemno można założyć, że nie pogardziliby również klockami LEGO. W końcu kto ich nie kocha?

Przed Wami „Brick Bang Theory”. Będzie krótko, ale treściwie...

Nic dziwnego, że w powyższej przeróbce uwzględniono właśnie „Teorię wielkiego podrywu”, gdyż serial cieszy się dużą popularnością, co zaś ma odbicie na zarobkach obsady. Magazyn „Forbes” opublikował listę najlepiej zarabiających aktorów telewizyjnych 2016 roku. Na szczycie zestawienia znalazły się gwiazdy właśnie tej produkcji.

Na pierwszym miejscu znalazł się Jim Parsons, czyli serialowy Sheldon, który zgarnął 25,5 miliona dolarów. Tuż za nim znajduje się Johnny Galecki (Leonard) z 24 milionami. Obaj zarabiają po milionie dolarów za odcinek. Kolejne pozycje należą do Simona Helberga (Howard) z 22,5 miliona oraz Kunala Nayyara (Raj) z 22 milionami.

Możecie również zobaczyć „X-Men: Apocalypse” w zwiastunie z klocków LEGO, a także oscarowe produkcje utrzymane w tym samym stylu. Podobnego przedstawienia doczekali się też rockowi i metalowi artyści, okładki płyt oraz Ford Mustang.

Robert Skowronski
Tagi: Duperele