26.07.2019 13:37

Teraz gangsterzy walczą na miecze świetlne. Zobaczcie świetne wideo inspirowane Star Wars

W sieci pojawiło się wspaniałe viralowe wideo, które przedstawia pojedynek 4 "gangsterów". Panowie zamiast pistoletów wyciągają jednak miecze świetlne i używają mocy.

Teraz gangsterzy walczą na miecze świetlne. Zobaczcie świetne wideo inspirowane Star Wars
foto: kadr z wideo "Gang violence is getting out of control..."/Twitter.com

"Gwiezdne wojny" od lat inspirują miliony fanów na całym świecie. Niektórzy dają temu upust tworząc grafiki, fanowskie teorie, pisząc fan-fiction, czy kręcąc porno-parodie produkcji George'a Lucasa. Inni zaś postanawiają wziąć miecze świetlne i zacząć szukać sprawiedliwości dzierżąc elegancką broń Jedi. Właśnie ten ostatni sposób udokumentował pewien użytkownik Twittera, który podzielił się efektami swojej pracy z całym internetem.

Wojny gangów z użyciem mieczy świetlnych

Wideo "Gang violence is getting out of control..." ("Przemoc wśród gangów wymyka się spod kontroli...") zdobyło już prawie 14 milionów wyświetleń na Twitterze. Dwa tygodnie temu udostępnił je użytkownik o pseudonimie A Piece by Guy. Materiał przedstawia 4 mężczyzn biorących udział w "wojnie gangów". Jednak panowie zamiast strzelać do siebie z pistoletów używają mieczy świetlnych i mocy duszenia.

Kevin Smith
Kevin Smith
Przeczytaj także Ostatnia scena z filmu "Gwiezdne Wojny: Skywalker. odrodzenie" roztopi widzom mózgi. Tak twierdzi Kevin Smith

Plot twist w trakcie wideo jest naszym zdaniem lepszy, niż cała fabuła "Ostatnich Jedi". Zresztą zobaczcie sami:

Nie jest to jedyny popularny filmik, w którym miecze świetlne zostały użyte w fantastyczny sposób. Na YouTubie znajdziemy dosłownie setki przeróbek i parodii stworzonych przez oddanych fanów "Gwiezdnych wojen". Oto kilka przykładowych klasyków:

Najnowsza część kosmicznej sagi, czyli "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zadebiutuje w kinach już 19 grudnia 2019 roku. Jeszcze w 2019 roku ma się pojawić również serial "The Mandalorian" Jona Favreau. Ten zadebiutuje na platformie Disney+.

Tagi: Star Wars