15.05.2017 14:28

„Terminator 2: Dzień sądu” w wersji GTA V

Pewni rosyjscy fani arcydzieła Jamesa Camerona dokonali karkołomnej pracy i odtworzyli go w Grand Theft Auto V. Obejrzyjcie film w grze. 

„Terminator 2: Dzień sądu” w wersji GTA V
foto: kadr z filmu

„Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 roku to jeden z najwybitniejszych filmów akcji w historii. Rzadki okaz kina blockbusterowego, gdzie każdy element idealnie ze sobą współgra, włącznie z muzyką Guns N’ Roses. Idąc dalej, aniżeli w pierwszej części Terminatora, reżyser James Cameron zmaksymalizował spektakl większymi wybuchami, strzelaninami i pościgami. Film nie stracił nic ze swojej świeżości. Nawet ówczesne CGI było tak dobre, że do dziś nie kłuje aż tak w oczy.

Obraz pozostaje nieustanną inspiracją, czego najlepszym przykładem jest chociażby teledysk, o którym pisaliśmy w zeszłym roku. Jednak rosyjscy YouTuberzy z kanału Kramer’s Media wpadli na szalony pomysł i odtworzyli sporą część drugiego Terminatora w Grand Theft Auto V. Ich wersja trwa godzinę i zawiera większość najlepszych scen z filmu. Z racji długość oryginału, twórcy filmiku musieli wyciąć duże połacie historii, ale wszyscy doskonale ją znamy, zatem nie powinno być problemu z ogarnięciem. Kuriozalnym elementem jest fakt, że słyszymy oryginalne audio oraz rosyjski dubbing jednocześnie. Zobaczcie ich pracę:

Terminator 2 doczekał się ostatnio wersji trójwymiarowej, więc okazja jest jak najlepsza, by ponownie sobie przypomnieć ten kultowy film. 

Jak wam się podoba odtworzenie?

Kamil Dachnij
Tagi: Duperele Terminator