11.03.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:24

"The Order": Wszystko co wiemy o nowym serialu Netfliksa. Streszczenie, fabuła, obsada

Na początku marca 2019 roku na Netfliksie pojawił się nowy serial – "The Order". Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące serialu.

Plakat serialu "The Order", fot: Materiały promocyjne Netfliksa
Plakat serialu "The Order", fot: Materiały promocyjne Netfliksa

7 marca 2019 roku odbyła się premiera nowego serialu Netfliksa po tytułem "The Order". O czym jest nowy serial? Kto w nim zagrał? Przedstawiamy wszystko co musicie wiedzieć, jeśli zastanawiacie się, czy sięgnąć po serial "The Order".

"The Order" na Netflix – O czym jest nowy serial Netfliksa?

"The Order" jest produkcją, którą Netflix przypisał do kategorii "Mroczne" oraz "Trzymające w napięciu". Gatunkowo "The Order" jest horrorem, a konkretniej młodzieżowym serialem grozy. Głównym bohaterem nowego serialu Netfliksa jest Jack Morton, młodzieniec wychowywany przez dziadka, który właśnie dostał się na swój wymarzony uniwerek Belgrave. Świeżo upieczony student dowiaduje się bowiem, że na tym uniwersytecie od zarania dziejów działa tajemne stowarzyszenie – Bractwo błękitnej róży. Postanawia, że za wszelką cenę stanie się członkiem bractwa. Skąd tak silna obsesja Jacka na punkcie tajemniczego stowarzyszenia? Powodem zainteresowania jest planowana od lat zemsta, okazuje się bowiem, że jednym z członków Bractwa błękitnej róży jest człowiek odpowiedzialny za śmierć jego matki. Jack wpada w sidła mrocznego półświatka, gdzie wilkołaki walczą z mistrzami czarnej magii.

Netflix
Netflix
Przeczytaj także Top 10: Netflix - najlepsze młodzieżowe seriale, serie dla nastolatków

Serial będzie gratką dla wszystkich fanów połączenia wątków młodzieżowych z elementami nadprzyrodzonymi. Jeśli podobały wam się seriale typu "Pamiętniki Wampirów", "Nastoletni Wilkołak", czy niezwykle popularna seria "Chilling Adventures of Sabrina""The Order" również przypadnie wam do gustu.

"The Order" obsada – Kto zagrał w serialu Netfliksa?

W "The Order" zobaczycie aktorów takich jak:

  • Jake Manley jako Jack Morton – wcześniej wystąpił między innymi w "Love, Rosie" i horrorze "Prześladowca 3".
  • Sarah Grey jako Alyssa – wcześniej wystąpiła między innymi w "Power Rangers" (2017) i filmie "Zostań, jeśli kochasz".
  • Max Martini jako Edward Coventry aka Wielki mag – znany między innymi z "Szeregowca Ryan'a", "Pacific Rim" i filmu "13 godzin: Tajna misja w Benghazi".
  • Adam DiMarco jako Randall Carpio  – wcześniej wystąpił między innymi w filmach "Zaplikowani" i "Chłopaki do wzięcia".
  • Louriza Tronco jako Louriza Tronco - wcześniej wystąpiła między innymi w filmach "Zaplikowani" i "Kwestia honoru".
  • Thomas Elm jako Hamish Duke – wcześniej wystąpił w thrillerze "Wciąż cię widzę".
Foto: Kadr z serialu "The Order"

"The Order" – Gdzie oglądać?

Serial "The Order" w całości znajdziecie na platformie Netflix. Produkcja składa się z dziesięciu odcinków, z czego każdy trwa około 50 minut. Serial dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Zobacz też: >> Młodzieżowe filmy, które warto obejrzeć. Filmy dla nastolatków <<

Tagi: Netflix