03.07.2017 16:14

„Thor: Ragnarok” w dziwacznym zwiastunie

Tu wszystko jest możliwe. Pomyśl o najbardziej abstrakcyjnej rzeczy, a możesz mieć pewność, że ten trailer to przebije.

„Thor: Ragnarok” w dziwacznym zwiastunie
foto: kadr z wideo

Superbohaterowie biegający gdzie się da w pelerynach, czy z wielkim młotem w ręku? To nie brzmi poważnie. Jednak jeszcze mniej serio robi się wtedy, gdy za przerabianie zwiastunów blockbusterów bierze się Aldo Jones odpowiedzialny za serię Weird and Funny trailers.

Asgard błagający o litość, wyskakujące co i raz twarze wykrzywione w nienaturalnym grymasie, Jean-Claude Van Damme popisujący się kopnięciami, no i całe mnóstwo pojawiających się losowo bohaterów popkultury. Wymienić można m.in. Barta Simpsona, Luigiego, Bruce'a Campbella jako Asha Williamsa (on dokonuje fryzjerskich poprawek na głowie Thora) czy nawet bohaterów „Pulp Fiction”.

Są dwie opcje. Albo pęknięcie ze śmiechu, albo wypali Wam zwoje mózgowe. Tak czy owak oglądacie to na własną odpowiedzialność :)

„Thor: Ragnarok” wejdzie na polskie ekrany 25 października 2017 roku. W obsadzie oprócz Chrisa Hemswortha, który pojawi się w krótkich włosach, znaleźli się również Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba.

Reżyserem filmu jest Taika Waititi, twórca takich komedii, jak „Co robimy w ukryciu”, „Orzeł kontra rekin” czy „Dzikie łowy”. Scenariusz przygotowali zaś Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson.

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Thor