06.07.2017 16:00

Tom Holland udaje Batmana w zabawnym wideo

Sony i Marvel mają się z czego cieszyć, bo nigdy wcześniej aktor grający Spider-Mana nie był tak medialny jak 21-letni Brytyjczyk. 

Tom Holland udaje Batmana w zabawnym wideo
foto: kadr z filmu

Cameo nowego Spider-Mana (Tom Holland) w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” zrobiło na wielu widzach ogromne wrażenie, stąd oczekiwania wobec jego nadchodzącego reboota (premiera 14.07.2017 r.) są w uzasadniony sposób wysokie. Sony Pictures skrzętnie wykorzystało sytuację i starało się dosłownie wszędzie wcisnąć nam młodego aktora. Choć tak naprawdę wcale nie musieli tego robić, bo Holland od samego początku jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Co więcej, w niezliczonej ilości wywiadów rzucał mnóstwo smakowitych kąsków. A to zdradził plany Marvela odnośnie „Spider-Man: Homecoming”, a to wyznawał, że chciał się stać Martym McFlyem swojej generacji, a to wyrażał chęć zagrania Jamesa Bonda lub… Batmana. I właśnie z superbohaterem DC Comics wiąże się najnowsze wideo, gdzie możemy poznać talenty odtwórcy Petera Parkera.

Tom Holland pojawił się ostatnio w programie MTV After Hours. Zaprezentował w nim dość zabawny materiał ze swojego przesłuchania do roli Spider-Mana. Widzimy w nim m.in. jak Holland udaje angielskiego dżentelmena, by po chwili przejść w rolę Batmana z czasów Christiana Bale’a. Trzeba przyznać, że naśladowanie charakterystycznego głosu Mrocznego Rycerza wyszło mu zdecydowanie lepiej, aniżeli wyraźnie zasmuconemu Benowi Affleckowi z okazji Red Nose Day.

Choć cały klip jest jawną zgrywą z castingów do filmów superbohaterskich, to udowadnia nienajgorszy talent komediowy Hollanda. Potwierdzają to pierwsze recenzje „Spider-Mana: Homecoming”, który w przeciwieństwie do poprzednich filmów o ikonie Marvela, mocniej stawia akcent na humorystyczny wydźwięk historii. Przypomnijmy, że przeciwnikiem w drugim już restarcie przygód Petera Parkera jest Vulture, którego gra Michael Keaton. Zaś mentorem 15-letniego bohatera jest Tony Stark, w którego wciela się oczywiście Robert Downey Jr. W obsadzie są jeszcze m.in. Marisa Tomei, Jon Favreau, Zendaya, Donald Glover i Bokeem Woodbine. 

Kamil Dachnij
Tagi: Batman Spider-Man