15.12.2016 18:28

Trailery filmów z 2016 w jednym nagraniu

W tym roku ukazało się naprawdę sporo obrazów, które warto obejrzeć. Nie jesteście na bieżąco i chcecie szybko nadrobić zaległości? Oto ponad 6-minutowe nagranie, w którym połączono zwiastuny najważniejszych produkcji 2016 roku.

Trailery filmów z 2016 w jednym nagraniu
foto: kadr z wideo

2016 powoli dobiega końca i warto podsumować ten rok. Nie obyło się jak zawsze bez kontrowersji, jak chociażby tych związanych z filmem „Smoleńsk”. Jedne obrazy zaskoczyły samych producentów, którzy nie spodziewali się, że film osiągnie taki sukces. Zdarzały się również rozczarowania, jak w przypadku „Legionu samobójców”, gdzie wycięto sporo scen z Jaredem Leto w roli Jokera, które widzowie obejrzeli w trailerach.

Nie od dziś wiadomo, że zwiastunom nie należy zbyt mocno ufać, bo nieraz zdarzało się, iż trailer jest lepszy od samego filmu. Jednak bez zwiastunów ani rusz i jeśli macie jakieś filmowe zaległości to teraz możecie dzięki poniższemu nagraniu sprawdzić co Was ominęło.

W ponad 6-minutowym nagraniu połączono trailery wielu tegorocznych zagranicznych filmów, m.in. „Legion samobójców”, „Po tamtej stronie drzwi”, „Morgan”, „Księgowy”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Deadpool”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, „Jackie” czy „Hardcore Henry” jak również animacji np. „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

W nagraniu nie zabrakło też coveru Davida Bowiego „Heroes”.

Jest tego naprawdę sporo i dopiero taki mashup uświadamia widzowi jak wiele produkcji godnych uwagi pojawiło się w tym roku i ile jeszcze trzeba nadrobić!

Jeśli jednak jesteście na bieżąco z tym co dzieje się w filmowym świecie to wręcz musicie zagłosować w naszym plebiscycie, w którym czytelnicy Antyradio.pl wybierają film roku 2016. Jak na razie w czołówce znajduje się „Deadpool” oraz „Nienawistna Ósemka”, ale wszystko jeszcze może się zmienić.

Co więcej możecie również wybrać obraz, który według Was jest największym rozczarowaniem 2016 roku. W tej konkurencji wygrywają filmy „Smoleńsk” oraz „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Aleksandra Degórska