05.07.2019 15:19

Dziennikarz prowadził program na żywo podczas trzęsienia ziemi w Kalifornii. Oto nagranie

Na Fox Sports 1 jak codziennie emitowano program "The Herd" prowadzony przez Colina Cowherda. W trakcie realizacji produkcji w Kalifornii doszło do trzęsienia ziemi o mocy 6,4 w skali Richtera. Dziennikarz jednak zachował zimną krew, a nagranie z incydentu trafiło do sieci.

Dziennikarz prowadził program na żywo podczas trzęsienia ziemi w Kalifornii. Oto nagranie
foto: kadr z wideo "EARTHQUAKE IN LOS ANGELES!"

Dziennikarz sportowy Colin Cowherd nie jest znany z nagłego tracenia wątku, czy braku zdania na jakiś temat. Pewien incydent z 4 lipca 2019 roku jednak to nieco zmienił. A to wszystko dlatego, że Cowherd pierwszy raz w życiu przeżył na własnej skórze trzęsienie ziemi. Prowadzący "The Herd" realizował swój program na żywo, gdy nagle w Kalifornii doszło do katastrofy o mocy 6,4 w skali Richtera. Było to najpotężniejsze trzęsienie ziemi w tamtym rejonie od 20 lat.

Dziennikarz prowadził program na żywo podczas trzęsienia ziemi w Kalifornii

Trzeba jednak pochwalić opanowanie i niemalże stoicki spokój Colina Cowherda. Dziennikarz chwilę po wstrząsach powiedział, że miał wrażenie, jakby ktoś mocno szarpał jego biurkiem. Gospodarz "The Herd" przyznał też, że nigdy nie uczestniczył w trzęsieniu ziemi. Naprawdę podziwiamy brak paniki:

"

O, mamy trzęsienie ziemi w Kalifornii. Myślałem, że ktoś mocno złapał i zaczął trząść moim biurkiem. Nigdy nie przeżyłem trzęsienia ziemi, zdecydowanie nie podczas realizowania programu. Zrobimy sobie krótką przerwę. Właśnie przeżyliśmy trzęsienie ziemi. "

Emilia Clarke
Emilia Clarke
Przeczytaj także Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen skradła show podczas meczu NBA

Poniżej znajdziecie wideo z całej sytuacji:

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 6.4 w skali Richtera uderzyło w południową część Kalifornii w czwartek 4 lipca 2019 roku, około godziny 10.30 czasu miejscowego. Do wstrząsów doszło w pobliżu miejscowości Searls Valley, w hrabstwie San Bernardino.

"The Herd" jest emitowane od poniedziałku do piątku od 12:00 na antenie Fox Sports 1 i Fox Sports Radio. Najlepsze fragmenty są natomiast udostępniane na kanale programu na YouTubie. 

Tagi: Fox