09.11.2017 12:51

Ubierz się w garnitur z motywem Dartha Vadera lub R2-D2

Nie poczujesz prawdziwej potęgi Ciemnej Strony Mocy, jeżeli nie będziesz nosić takiej marynarki. Uwaga! Ubrania tylko dla prawdziwych fanów.

Ubierz się w garnitur z motywem Dartha Vadera lub R2-D2
foto: opposuits.com

Stroje, które widzicie są przeznaczone dla bardzo odważnych miłośników „Gwiezdnych Wojen”. Najprawdopodobniej dla takich, którzy mają dosyć swojej „roby w korpo” i przychodzą do pracy ubrani w taki garnitur tylko i wyłącznie po to, aby się ze swoją posadą pożegnać. Legendy natomiast mówią, że jeżeli ktoś ubierze się w taki strój na swój ślub, to ceremonii udziela wtedy Jar Jar Binks, a zamiast organisty w kościele gra Cantina Band w towarzystwie George’a Lucasa.

Oczywiście żartujemy, garnitury OppoSuits nie są aż tak złe. No dobrze, są złe, zwłaszcza ten z motywem R2-D2. Marynarka z Darthem Vaderem ma bardziej stonowane kolory niż biało-niebieski garnitur, która naśladuje barwy małego droida. Same hełmy złoczyńcy naszyte na ubraniu nie rzucają się w oczy aż tak bardzo, by miało to kogoś boleć. 

Jednak zdecydowanie pierwsze miejsce w kategorii „najbrzydsze ubranie 2017 roku” zgarnia obrzydliwy garnitur z motywem świątecznym. Tego nie da się opisać słowami, dlatego po prostu rzućcie sami okiem:

marynarka

Wszystkie garnitury są dostępne na stronie opposuits.com, a ceny całych kompletów (marynarka, krawat oraz spodnie) wynoszą 119 dolarów plus koszt wysyłki. Podziwiamy odważnych, którzy zdecydują się zamówić któryś z garniturów. Przypominamy, że „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” wchodzą do kin już 15 grudnia 2017 roku.

A który garnitur jest według was najbrzydszy?

Kamil Kacperski
Tagi: #Duperele #Star Wars