20.03.2018 16:19

W sieci pojawiło się zdjęcie pierwszego nagiego zombie z „The Walking Dead”

Producent wykonawczy, a także reżyser 12. odcinka 8. sezonu „TWD”, Greg Nictero, pokazał zdjęcie pierwszego całkowicie nagiego zombie w historii popularnego serialu stacji AMC.

Zombie z The Walking Dead
foto: materiały prasowe

W lutym 2018 roku twórcy „The Walking Dead” zapowiedzieli, że w jednym z odcinków drugiej części 8. sezonu, widzowie po raz pierwszy w historii serialu zobaczą całkowicie nagiego szwędacza. Jak obiecali, tak też zrobili. Reżyser nadchodzącego, 12. odcinka nowej serii Greg Nictero, przedstawił na swoim Instagramie ponętnego inaczej zombiaka.

Twórcy nie odpowiadają jednak na pytanie: „czy to chłopiec, czy dziewczynka?”. Być może klarowną odpowiedź dostaniemy w trakcie oglądania odcinka. Na razie możemy jedynie podziwiać pracę osób odpowiedzialnych za charakteryzację oraz praktyczne efekty specjalne:

Nagi zombie w „The Walking Dead” to kobieta, czy mężczyzna?

Na temat płci unikatowego szwędacza wypowiedział się reżyser i producent „The Walking Dead”, Greg Nictero. Podczas tworzenia postaci skupiono się na tym, by jej ciało było jak najbardziej brutalnie zniszczone. W związku z tym można jedynie domyślać się, jakie tortury (oprócz oczywistej utraty narządów płciowych) przed śmiercią musiał przeżyć ten nieszczęśnik. Lub nieszczęśnica:

"

Pewne ślady ugryzienia są strategicznie rozmieszczone. Ta osoba zmarła bardzo boleśnie. "

Twórcy produkcji chcą ciągnąć przygody opowieści o apokalipsie zombie przez kolejne kilkanaście lat, poszerzając swoją ofertę o dodatkowe seriale dziejące się w świecie „The Walking Dead”. Możliwe więc, że nie będzie to ostatni nagi szwędacz jakiego będzie dane nam zobaczyć.

Kamil Kacperski
Tagi: The Walking Dead